Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Увага!!!
інформація даного розділу корисна тільки для вступників на базі повної загальної середньої освіти

Олімпіада "+20"

До уваги учасників Всеукраїнської олімпіади
Національного технічного університету
"Дніпровська політехніка"
для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

Інструкція учаснику 

другого туру Всеукраїнської олімпіади

НТУ «Дніпровська політехніка» 

для професійної орієнтації вступників

на основі повної загальної середньої освіти у 

2020 році

Відповідно до листа МОН України від 22.04.20 №1/9-217 другий тур Всеукраїнської олімпіади НТУ «Дніпровська політехніка» для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2020 році буде проводитись дистанційно в синхронному режимі.

З метою забезпечення аудифікації учасників другого дистанційного туру Всеукраїнської олімпіади НТУ «Дніпровська політехніка» у 2020 році проведення олімпіад з кожного предмету буде відбуватися у наступному порядку:

1. За добу до дати проведення олімпіади буде виконана розсилка параметрів 1 і 2 півгодинних сеансів відеоконференції Zoom на електронні скриньки всім потенційним учасникам чергової олімпіади за предметом ЗНО (відповідно графіку проведення олімпіад).

2. Протягом 1 сеансу відеоконференції відбудеться реєстрація учасників олімпіади та їх вхід до особистих електронних кабінетів для дистанційного виконання конкурсних завдань. Реєстрація учасників виконується модератором конференції шляхом ідентифікації особистості за допомогою його паспорту. Крім того, в межах сеансу можливо буде отримати необхідні консультації від інструкторів, відповідальних за дотримання учасниками умов проведення олімпіади.

3. В закритому режимі (без відеозв'язку) учасники олімпіади працюють протягом 1-2 годин (відповідно до регламенту виконання завдань олімпіади з кожного предмету).

4. Наприкінці олімпіади (останні 30 хвилин) її учасники за бажанням можуть приєднатися до 2 сеансу відеоконференції, завершити виконання завдань та закрити особисті кабінети. Зверніть увагу, що при відповіді на практичні завдання олімпіад з математики та з фізики, крім короткої відповіді необхідно до кожного завдання прикріпити відповідне фото (файл) з особисто виконаним розв'язком задачі.


Перелік спеціальностей,
на яких можуть бути використані додаткові бали призерами
ІІ туру олімпіади при вступі до
НТУ "Дніпровська політехніка"
© 2006-2020 Інформація про сайт