Національний гірничий університет — відповідність Часу
Голосування за кандидатів на посаду ректора НГУ відбудеться 10 лютого з 9:00 до 15:00 у холі першого корпуса НГУ (при собі мати паспорт).

Новини

Пам'ятка RSS
Вчора в NUMO відбулася лекція "СУЧАСНИЙ ВИКЛАДАЧ – досвід роботи з міжнародними організаціями Society for Education and Training, European Society for Process Thought".
Реформи в системі вищої освіти України пов’язані з низкою інновацій.
10 лютого відбудуться вибори ректора Національного гірничого університету.
Першого лютого у Центрі культури української мови ім. О. Гончара відбувся захід, присвячений життю і творчості талановитої української художниці Катерини Білокур
На черговому засіданні Наглядової ради Національного гірничого університету підбили підсумки інноваційної діяльності й ознайомилися з перспективними планами на майбутнє.

Анонси

RSS
Запрошуємо вас взяти участь у XІ Міжнародному форумі студентів та молодих вчених «Розширюючи обрії», який відбудеться 14-15 квітня 2016 року.
Чекаємо ваші роботи до першого квітня.
Міжгалузевий інститут безперервної освіти запрошує абітурієнтів прослухати курс лекцій за напрямом «Підготовка до вступу у ВНЗ України».
Запрошуємо до участі студентів-юристів та молодих спеціалістів-правників.
Голосування за кандидатів на посаду ректора НГУ відбудеться 10 лютого з 9:00 до 15:00 у холі першого корпуса НГУ (при собі мати паспорт).
Запропонуй подію
Тези звіту ректора за 2015 рік
Стратегія розвитку НГУ
Програма розвитку НГУ
Вступ:
Запитання-відповідь

Контакти:
49600 м. Дніпропетровськ,
пр. Карла Маркса, 19
телефон 744-73-39
e-mail: rector@nmu.org.ua

Як дістатися?
© 2013 НГУ