Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Реєстрація вступників до магістратури на ЄВІ та ЄФВВ

ДОДАТКОВА СЕСІЯ 

(ТІЛЬКИ ДЛЯ ТИХ ВСТУПНИКІВ, ЯКІ НЕ ПРОХОДИЛИ РЕЄСТРАЦІЮ НА ОСНОВНУ СЕСІЮ)

І. Приймальна комісія НТУ «Дніпровська політехніка» з 12.07.2023 р. по 14.07.2023 р. (включно до 18.00) проводить реєстрацію осіб, які бажають взяти участь у єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та/або  єдиному вступному іспиті (ЄВІ)  за умови особистої присутності вступника або дистанційно.

ІІ. Контактні дані Приймальної комісії Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» (електронна скринька, телефон).

Електронна адреса Приймальної комісії master@nmu.one, тел. (067)447-51-52, (099)271-40-80.

ІІІ. Для успішної дистанційної реєстрації дійте за таким алгоритмом.

1. Сформуйте комплект сканованих або фотокопій реєстраційних документів (розмір одного документа не більше 1 Mb):

  • заповненої заяви-анкети з інформацією для оформлення екзаменаційного листка;
  • документа, що посвідчує особу, зазначеного в анкеті;
  • документа, що підтверджує інформацію про  реєстраційний номер облікової картки платника податків, або документа, що підтверджує причину невнесення до анкети інформації про РНОКПП;
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
  • довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у 2023 році;
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань). 

Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційний магістр має вказати:

  • населений пункт, у якому бажає пройти ЄВІ, ЄФВВ (Зважте також на те, що додаткова сесія вступних випробувань до магістратури буде організована лише на території України, пункти тестування не створюватимуть за кордоном.);
  • назву(-и) єдиного фахового вступного випробування (облік та фінанси – для спеціальностей 071, 072; право та міжнародне право – для спеціальності 081; економіка та міжнародна економіка – для спеціальності 051; управління та адміністрування – для спеціальностей 073, 075, 076; політологія та міжнародні відносини – для спеціальності 052, 291; для вступу на спеціальність 281 оберіть будь-який тест). ЄФВВ можна вибрати тестування не більше ніж із двох предметних спрямувань.

Імена файлів, що прикріплюється до листа складаються із прізвища вступника та назви документа (наприклад: Сидоренко_диплом.jpg, Сидоренко_паспорт.png).

2. Надішліть на електронну адресу приймальної комісії скановані  або фотокопії реєстраційних документів. Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили в заяві-анкеті.

3. Отримайте скановану копію екзаменаційного листка.

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену вами в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

Якщо екзаменаційний листок не надійшов на адресу, зазначену вами в заяві-анкеті, за два тижні до початку вступних випробувань, вступник має звернутися до приймальної комісії, до якої надсилав реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.


Приймальна комісія


Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт