Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу


ВСТУПНИКАМ ДО МАГІСТРАТУРИ НА СПЕЦІАЛЬНОСТІ УНІВЕРСИТЕТУ!Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти від 18.02.2020 року №392-IX скасовано обов'язкове складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки).

Відповідно до Закону будуть внесені зміни до Правил прийому до НТУ «Дніпровська політехніка» та виключена умова успішного проходження додаткових вступних випробувань.


Приймальна комісія


ВСТУПНИКАМ ДО МАГІСТРАТУРИ НА 

СПЕЦІАЛЬНОСТІ УНІВЕРСИТЕТУ:

ІНа виконання вимог наказу МОН №1010 від 06.08.2020 року щодо реєстрації на ЄВІ реєстрація на Єдиний вступний іспит з Іноземної мови (ЄВІ) (додаткова сесія) буде відбуватись  по 25.08.2020 (до 18.00) онлайн.

ІІ. Контактні дані Приймальної комісії Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» (електронна скринька, адреса, телефон) вступники можуть знайти в Реєстрі суб'єктів освітньої діяльності (Розділ «Вступна кампанія»).

Звертаємо вашу увагу, що електронна адреса Приймальної комісії pk@nmu.one

тел.     (056) 745-05-60.

            (067) 447-51-52

            (099) 271-40-80

ІІІ. Для реєстрації вступник має надіслати на офіційну електронну адресу скановані копії (фотокопії) наступних документів (розмір одного документа не більше 1 Mb):

– заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка. (бланк анкети заповнюється в електронному вигляді, роздруковується та підписується вступником, або з роздруковується, заповнюється власноруч друкованими літерами та підписується); Зразок заяви-анкети (інші спец.)

 документа, що посвідчує особу;

 облікової картки платника податку;

 документа про здобутий ступінь вищої освіти;

– фотокартки для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (зображення на світлому однорідному фоні, формату jpg або png, розміру не більше 1 Mb);

 медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання).

IV. Документи надсилаються на електронну адресу Приймальної комісії pk@nmu.one. У темі листа обов’язково зазначається прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Імена файлів, що прикріплюється до листа складаються із прізвища вступника та назви документа (наприклад: Сидоренко_фото.jpg, Сидоренко_паспорт.png).

V. Приймальна комісія перевіряє наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у Приймальній комісії і може бути отриманий вступником особисто за пред’явленням документа що посвідчує особу. Якщо в екзаменаційному листку вступником будуть виявлені помилки, він повинен звернутися до Приймальної комісії. Якщо ж під час перевірки документів буде установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, Приймальна комісія відправляє повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

VI. Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на сайті Українського центру оцінювання якості освіти автоматично створюється інформаційна сторінка «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

VIІ. З Кабінету вступника, абітурієнт має роздрукувати запрошення-перепустку на ЄВІ в якій буде вказано місце та час проведення випробувань.

VIІІ. Для складання ЄВІ вступник має обов’язково мати при собі:

– документ, що посвідчує особу (який був використаний ним при реєстрації на ЄВІ)

– екзаменаційний лист (оригінал з мокрою печаткою Приймальної комісії університету)

– запрошення-перепустку (роздруковану з Кабінету вступника).

IХ. Для довідки: pk@nmu.one.


Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань. Вартість послуги з проведення вступних випробувань становить 510 гривень. Оплату потрібно здійснити протягом п’яти робочих днів із дня завершення реєстрації, в іншому випадку реєстрацію вступника для участі в третій сесії буде скасовано Українським центром. 


Після отримання Екзаменаційного листка потенційний учасник тестування має оплатити послугу за участь у спеціально організованій сесії ЄВІ (сума до сплати – 510 грн). Для цього потрібно зайти в «Кабінет учасника ЄВІ/ЄФВВ» і скористатися електронною платіжною системою або роздрукувати квитанцію і  сплатити її у відділенні / через термінал самообслуговування будь-якого банку. 


Наголошуємо, що оплату потрібно здійснювати тільки за наявності Екзаменаційного листка. Реєстрація для участі в спеціально організованій сесії ЄВІ вважається завершеною лише після оплати тестування. 

Приймальна комісія


Зразок заповнення

© 2006-2021 Інформація про сайт