Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Доступ до електронних наукових публікацій

Ресурси відкритого доступу

Видавництво Продукти
Google Scholar інформаційно-пошукова система, орієнтована на пошук наукової літератури за різними галузями знань та за різними джерелами, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, реферати і звіти, що опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями; модифікація Google.
Google Book Search світова електронна бібліотека книг.
Scirus науково-орієнтована пошукова система.Здійснює пошук у понад 450 млн. наукових спеціалізованих веб-сторінок (латиницею), які містять наукові, навчальні, технічні і медичні дані (найновіші звіти, рецензовані статті, патенти, препринти і журнали).
DOAJ Directory of Open Access Journals - близько 3 тис. повнотекстових рецензованих наукових журналів (близько 200 тисяч статей) з усіх галузей знань та різними мовами.
arXiv найпопулярніший відкритий архів наукових публікацій. Містить понад 500 тисяч статей з фізики, математики, комп'ютерних наук та біології
CiteSeerx електронна бібліотека публікацій з комп’ютерних наук. Містить широкий спектр додаткових можливостей з аналізу автономного індексу цитування (Autonomous Citation Indexing - ACI), пошуку та аналізу статей
PLoS Public Library of Science - 8 журналів з медицини та біології неприбуткової організації науковців, діяльність якої направлена на створення наукової літератури для публічного відкритого доступу
BioMed Central 196 наукових журналів з медицини
PubMed Central безкоштовний цифровий архів 530 журналів з біомедичних наук та наук про життя, що підтримується U.S. National Institutes of Health (NIH) та National Center for Biotechnology Information (NCBI) in the National Library of Medicine (NLM). Окремі журнали тимчасово недоступні з періодом ембарго від кількох місяців до півроку з моменту появи друкованого видання.
OSTI Energy Citations Database (ECD) - наукова база даних, що підтримується U.S. Department of Energy, Office of Scientific & Technical Information. Містить понад 2,3 млн. бібліографичних записів і понад 193 тис. електронних документів починаючи з 1943 р.
NARCIS архів, що містить понад 163 тис. наукових публікацій та понад 20 тис. докторських дисертацій з університетів та наукових установ Данії. Більшість публікацій доступна у повних текстах.
CiteSeer відкритий архів з комп'ютерних наук (понад 750 тис. документів).
Cogprints Cognitive Science EPrint Archive - відкритий репозитариій з когнітивних наук (психологія, нейрологія, лінгвістика, комп'ютерні науки, філософія, біологія).
E-LIS The open archive for Library and Information Science - репозитарій наукових публікацій за підтримки Міністерства культури Іспанії
HighWire Press репозитарій підрозділу бібліотеки Стенфордського університету. Понад 1 тис. журналів, 4,5 млн повнотекстових рецензованих статей, з них 1,8 млн у вільному інтернет доступі.
J-STAGE Japan Science and Technology Information Aggregator, Electronic - понад 500 наукових журналів (близько 250 тисяч статей) з різних галузей знань.
LISTA Library, Information Science & Technology Abstracts - професійна база даних для бібліотечних та інформаційних працівників, що включає понад 600 повнотекстових журналів, книг, дослідницьких звітів, матеріалів конференцій з усіх проблем бібліотечної справи та інформаційних технологій (ретроспектива з 1960-х рр.).
Open J-Gate портал електронних журналів - понад 4 тис. назв журналів, 50% - рецензовані академічні журнали.
RePEc Research Papers in Economics - відкритий архів з економіки (робочі документи, журнальні статті, компоненти програмного забезпечення. Містить 700 тис. документів, 600 тис. з яких є у відкритому доступі.
TRC Teacher Reference Center - 260 найбільш популярних освітніх, в т.ч.  адміністративних професійних журналів, періодики та книжок для вчителів та бібліотекарів (оподаткування, безперервна освіта, педагогічні дослідження, навчальні медіа тощо).
Theses Canada Portal загальнодоступні канадські дисертації за період 1998-2002 рр.
U.S. PTO U.S.Patent and Trademark Office - патенти США за період 1790-1975 рр. Пошук за номерами патентів і Current US Classification.
Hindawi Hindawi Publishing Corporation - більше 100 рецензованих журналів із інженерії, математики, фізики, природничих наук та медицині у відкритому доступі.
EZB Elektronische Zeitschriftenbibliothek - електронна бібліотека журналів при бібліотеці університету Регенсбурга; доступ до змісту журналів та до повних текстів статей. Понад 30 тис. журналів, в т.ч. понад 15 тис. безкоштовних (позначені зеленим).
Free Medical Journals база даних медичних журналів; доступ до реєстрів і повних текстів.
Ingenta багатогалузева бібліографічна база; пропонує доступ до понад 28 тис. наукових журналів із широкими пошуковими можливостями.
IPL Internet Public Library - близько 3000 електронних журналів з багатьох галузей знань.
FindArticles сервіс пошуку (діє від 1998 р.) у понад 300 світових журналів та видань в галузі управління, економіки, інформатики, техніки, освіти, спорту, мистецтва тощо.
MEOS Minerva Electronic Online Services - інтердисциплінарна, двомовна (німецька та англійська) база наукових журналів різних видавництв; пошук, бібліографічні дані і тези у вільному доступі.
New Jour пошукова система електронних публікацій, доступних в Інтернеті; за підтримки Georgetown University
PubList.com пошукова система по 150 тис. електронних і друкованих журналів з багатьох областей знань.

 

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт