Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
RSS

20.06.2012 Державна премія як результат співпраці НГУ та компанії ДТЕК (ВІДЕО)-2
Як результат співпраці науковців Національного гірничого університету та фахівців компанії ДТЕК - Держана премія України в галузі науки і технологій

19.06.2012 Японський посол у Дніпропетровську (ВІДЕО)
Японський посол у Дніпропетровську відвідав виставку та Національний гірничий університет

19.06.2012 Програма "Відкритий файл" за участю ректора (ВІДЕО)
Програма "Відкритий файл" на 51 каналі за участю ректора НГУ, академіка НАН України Геннадія Півняка та проректора з наукової роботи, професора Олександра Бешти  

19.06.2012 Розширене засідання вченої ради в Донецьку
14 червня в ДонНТУ відбулося розширене засідання Вченої ради, де пройшло обговорення роботи «Розроблення, впровадження та науково-методичний супровід системи ступеневої інженерної освіти в умовах трансформації економіки України». Колектив авторів – представники системи освіти, науки та праці різних регіонів країни, серед яких Львівська Політехніка, Харківський політехнічний інститут, Науково-дослідний інститут соціально-трудових відносин міністерства соціальної політики України, Інститут вищої освіти Національної Академії педагогічних наук України, а також Національного гірничого університету. Від останнього на засіданні виступили доктор технічних наук, професор, перший проректор Петро Пілов і кандидат технічних наук, професор, директор науково-методичного центру Володимир Салов.  

18.06.2012 Державна премія - результат співпраці НГУ та компанії ДТЕК (ВІДЕО) - 1
Фахівці компанії ДТЕК та науковці НГУ у результаті спільної роботи отримали Державну премію України в області науки та технологій

14.06.2012 Національний гірничий університет привітав журнал «Бористен» з 250 номером
В травні цього року світ побачив 250 номер журналу «Бористен». Це число більш ніж важливе, адже журнал народився у далекому 1991 році, коли в Україні розпочинався шлях до Незалежності. І всі ці роки «Бористен» розповідав про культурні, наукові, мистецькі, соціальні та політичні події більше ніж у 33 країнах світу.

14.06.2012 Бізнес не можна примусити працювати з наукою, його треба зацікавити
У кінці травня керівництво енергетичної компанії ДТЕК у черговий раз відвідало Національний гірничий університет у Дніпропетровську. Програма візиту включала: зустріч зі студентами, науково-педагогічними працівниками ВНЗ, зокрема зі студентами «групи ДТЕК», а також презентацію наукових проектів НГУ щодо підвищення ефективності і безпеки вугледобувного виробництва.

12.06.2012 Науковці з Мічигану досліджують зсуви на льосових ґрунтах в Україні
У рамках реалізації проекту, підтриманого Фондом цивільних досліджень і розвитку США (CRDF), НГУ з 25 по 31 травня 2012 р. відвідав доцент Мічиганського технологічного університету, PhD Томас Уммен. Він розповів про свої дослідження в проекті з моделювання стійкості схилів з льосових грунтів, який він виконує у співпрацы з професором НГУ Дмитром Рудаковим. За словами науковця зі США, головна мета візиту – це робота зі збору та аналізу даних про льосові ґрунти та зсуви в Україні і, зокрема, у Дніпропетровську. Проведено дослідження місцезнаходження цих порід, зібрано дані про їхні властивості, виконано моделювання стійкості схилу, типового для правобережжя міста, при різних сценаріях зволоження грунтів.

11.06.2012 РЕЗУЛЬТАТИ РЕЙТЕНГУВАННЯ-2012 ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ
1. «Топ-200 Україна» (ЮНЕСКО-СЕПЕС / «Дзеркало тижня»)

11.06.2012 Акредитація спеціальностей в Національному гірничому університеті
В Національному гірничому університеті в поточному навчальному році завершилась процедура акредитації з 4-х напрямів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр»:


події 2931 - 2940 із 3306
Початок | Попер. | 292 293 294 295 296 | Наступ. | Кінець Всі
© 2006-2020 Інформація про сайт