Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Вас вітає ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ
Національного Технічного Університету "ДНІПРОВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА"

   Первинна профспілкова організація університету об’єднує студентів, аспірантів та співробітників університету. Вступ до профспілки проводиться на добровільних засадах, без будь-якого обмеження через національність, расову приналежність, стать, партійність або релігiйнi переконання. 
   ППО НГУ є членом Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.   

Профспілкова організація побудована відповідно до виробничої структури університету: профспілкові бюро факультетів (інститутів), підрозділів господарської частини і управління; профспілкові групи кафедр, відділів, профспілкові студентські групи. Сьогодні в структурі вузу 9 профбюро, 468 профгруп, які об'єднують близько 9 тисяч членів профспілки. Роботою профспілкової організації керує профспілковий комітет, що обирається вищим керівним органом профорганізації університету – конференцією.

Основний напрямок роботи профкому і його структурних підрозділів – представництво, здійснення і захист трудових, соціально-економічних прав і інтересів співробітників і студентів – членів профспілки. У сфері уваги профкому питання заробітної плати, організація оздоровлення, дозвілля, побуту співробітників, студентів і членів їхніх родин, питання забезпечення здорових і безпечних умов праці і навчання, ін.

Реалізацією цих напрямків займаються комісії профкому.

У своїй роботі профспілковий комітет керується принципом соціального партнерства з ректоратом, керівництвом факультетів (інститутів), кафедр, інших структурних підрозділів університету.

Сьогодні університет має у своєму підпорядкуванні досить розвинуту інфраструктуру для реалізації різних соціальних програм:

- культурно-освітній центр, центр дозвілля;

- спортивний комплекс, спортклуб;

- спортивно-оздоровчий табір «Гірник»;

- комбінат студентського харчування.

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт