Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Музеї університету

Призначення музею в традиційному розумінні полягає в збереженні культурного набутку минулого. Це, безперечно, так, але основним завданням сучасного музею є створення комунікативного простору для поціновувачів історико-культурної спадщини. Музей – це посередник між минулим і майбутнім, який доносить до молоді дух часу та історії.

Переглядаючи експозицію, ви зможете дізнатися багато цікавого, знайти для себе відповіді на хвилюючі питання, змінити погляди на відомі раніше історичні факти. Відвідини музею – це урок спадкоємності поколінь, адже виставлені експонати приховують дивовижні історії, які доносять до нас життєвий досвід пращурів, викликають гордість за рідний край, розчулюють, змушують відчувати страх або навпаки посміхатися. Аналізуючи події минулого, ми підвищуємо свій рівень культури, робимо висновки, стаємо мудрішими і застерігаємо себе від повторення помилок.

Завдяки зусиллям активних діячів Національного гірничого університету на його теренах було створено два музеї:

Робота з комплектування та розширення представлених колекцій весь час продовжується, але оживає музей тоді, коли до нього приходять відвідувачі. Наші музеї відвідують студенти та гості університету, серед яких - видатні науковці, талановита молодь, відомі політики та діячі культури.

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт