Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
31.01.2024

Міжгалузевий навчально-науковий інститут безперервної очно-дистанційної освіти запрошує всіх охочих!

Шановний відвідувач, пропонуємо взяти участь у проведенні курсів та іспитів з наступних напрямів:

Адміністратор Microsoft 365

У цьому курсі розглядаються такі ключові елементи адміністрування Microsoft 365: керування клієнтами Microsoft 365, синхронізація посвідчень Microsoft 365 та безпека та відповідність вимогам Microsoft 365.

Іспит MS-900: Основи Microsoft 365

Цей курс підготовки до іспиту призначений для осіб, які хочуть продемонструвати базовий рівень знань хмарних рішень для спрощення продуктивності та спільної роботи на сайті, вдома або поєднання обох.

Іспит AI-900: Основи ІІ Microsoft Azure

Цей іспит дозволяє продемонструвати знання про концепції машинного навчання та штучного інтелекту та пов'язані служби Microsoft Azure. Як кандидат на цей іспит ви повинні мати знайомство із самоврядними чи навчальними матеріалами на основі ІІ-900.

Іспит AZ-900: Основи Microsoft Azure

Іспит AZ-900: Основи Microsoft Azure призначені для кандидатів, які хочуть демонструвати базові знання про концепції хмари в цілому та Microsoft Azure зокрема. Цей іспит є загальною відправною точкою на шляху до кар'єри в Azure.

Іспит SC-900: Microsoft Security, Compliance, and Identity Fundamentals (Основи безпеки, відповідності та ідентифікації Майкрософт)

Іспит SC 900 – це іспит з основ безпеки, відповідності вимогам та ідентифікації (SCI) у хмарних та пов'язаних службах Майкрософт.

Детальніше можна ознайомитись за посиланням: https://learn.microsoft.com/uk-ua/credentials/browse/?credential_types=certification

Проведення курсів та іспитів можливо за умови формування групи. Для чого, будь ласка, заповніть наступну форму: https://forms.office.com/e/d9VfiqzGYN

Контактна особа: доцент кафедри БІТ Флоров Сергій Володимирович


До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт