Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
01.12.2023

У Дніпровській політехніці проводять екзамени на рівень володіння державною мовою

Відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» особи, які претендують на обрання чи призначення на визначені цим Законом посади, від 16 липня 2021 року повинні засвідчувати свій рівень володіння державною мовою. Державний сертифікат про рівень володіння державною мовою видає Національна комісія зі стандартів державної мови за результатами складених іспитів.

Для проведення іспитів Національна комісія зі стандартів державної мови своїм рішенням призначає уповноважені установи – заклади вищої освіти, які забезпечують належні матеріально-технічні та організаційні умови іспитування, технічно супроводжують перебіг іспитової сесії. Від 5 жовтня 2021 року іспит на рівень володіння державною мовою можна скласти у Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка».

Зареєструватися на іспит можна за покликанням https://exam.mova.gov.ua/.

З порядком реєстрації, процедурою проведення іспиту, зразками завдань та іншою інформацією, що стосується отримання державного сертифіката про рівень володіння державною мовою, можна ознайомитися на офіційному сайті Національної комісії зі стандартів державної мови https://mova.gov.ua/ 

Для реєстрації на іспит на базі Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» обирайте наш заклад з випадного меню. Звертаємо увагу, що іспит відбувається за адресою: м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького 19, корпус 1, кімната 11.

Дотримуйтеся інструкцій, наведених на сторінці реєстрації, та уважно перевіряйте правильність введених персональних даних.

Відповідальна особа директор МІБО Пащенко Олександр Анатолійович.

екз.jpg
До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт