Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
17.05.2019

Відділ міжнародної академічної мобільності у пошуку учасника на освітній візит до Швеції!

Коли: 17.06-23.06, 2019 р.
Де: Стокгольм, Швеція

ПРОФІЛЬ УЧАСНИКІВ
● базове розуміння питання визнання та підтвердження компетенцій, отриманих шляхом волонтерської діяльності, роботи з молоддю;
● розуміння неформальної освіти;
● зацікавленість у визнанні волонтерської діяльності молоді;
● бути мотивованими організувати інформаційну кампанію на місцевому рівні;
● Вік: 18+ років;
● Можливість працювати англійською мовою;

Основна ідея проекту полягає у визнанні досвіду волонтерської діяльності молоді в суспільстві та серед роботодавців, затвердження її результатів на місцевому та національному рівнях, розвитку компетенцій волонтерів та адаптації їх до вимог ринку праці, підтвердження їх досвіду навичками та знаннями, що отримані в рамках неформального навчання. 
Проект сприятиме розвитку єдиної платформи та спільноти зацікавлених сторін у волонтерській діяльності молоді, включаючи державні установи, державні освітні органи та організації громадянського суспільства. Результати проекту будуть охоплювати сфери законодавства, управління волонтерською діяльністю, управління людськими ресурсами, визнання волонтерської діяльності молоді та працевлаштування молоді. 
Проект також має на меті нарощення потенціалу молодіжних організацій, оскільки дає можливість розробки національних інструментів визнання волонтерської діяльності молоді, необхідних на місцевому рівні.

Докладніше про проект: http://projects.nmu.org.ua/ua/employability/employability.php

Аплікаційна форма: https://forms.gle/BuyZNfMMA1FHRKdr7

Дедлайн подачі для учасників: 30.04.2019

За правилами програми Erasmus+ учасники забезпечуються проживанням і харчуванням протягом проекту. Транспортні витрати будуть відшкодовані в ліміті 275 євро через 2 місяці після реалізації проекту. Умови проживання: хостел (4-6 учасники в кімнаті). Внесок за участь в проекті - 25 євро.

Результати відбору: приблизно впродовж 1 тижня після дедлайну всі апліканти отримають результати на свій email. 

Є питання? Звертайтеся Пряжнікова Катерина pryagnikov@gmail.com

До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт