Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
11.04.2019

ЗАПРОШЕННЯ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у розробці рішень, які дозволять перетворити науково-технічну бібліотеку в дієвий простір для громади нашого університету.

Дата: 11-12 квітня 2019 року
Місце: Науково-технічна бібліотека НТУ “Дніпровська політехніка”, кімната 1/3.
Формат роботи: партисипативний захід - максимальне залучення учасників/учасниць до генерування та розробки рішень, обмін практичним досвідом, напрацювання горизонтальних зв’язків, робочих груп для майбутньої співпраці.

КОНТЕКСТ
Науково-технічна бібліотека у співпраці з проектом «Ініціативи Інфраструктурної програми для України», який впроваджується GIZ, планують створити на базі установи НТУ «Дніпровська політехніка» публічний простір – Івент-центр. Завдання цього оновленого простору – стати місцем спілкування спільноти, організації подій, заходів, проектів, які будуть в першу чергу корисні і потрібні його відвідувачам.

6 лютого 2019 року відбулося громадське обговорення концепції майбутнього публічного простору у форматі «Світове кафе». З результатами заходу можна ознайомитися за посиланням: http://openspace.works/localhubs. 

УЧАСНИКИ
До участі у заході запрошуються співробітники бібліотеки та університету, волонтери, представники благодійних фондів та громадських організацій м. Дніпро, ініціативні студенти, представники неформальних студентських груп, випускники, представники ЗМІ, студенти з числа ВПО. 
Якщо Ви хочете зробити внесок у перетворення бібліотеки у живий публічний простір, в якому є можливості реалізувати свої соціальні, творчі та професійні потреби, зареєструйтеся заздалегідь та візьміть участь у заході у приміщенні Науково-технічної бібліотеки НТУ “Дніпровська політехніка”, кімната 1/3.
Якщо немає змоги здійснити реєстрацію, то це можна зробити у день проведення заходу. Приходьте самі та приводьте однодумців із собою.

РЕЄСТРАЦІЯ
Для участі у заході потрібно заповнити аплікаційну форму на участь у обговореннях https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScKRLi0ljUMIukT0ZIim54K7Yi8kjUqlbOSklpwDMY5aQyIIw/viewform 

Контактні особи для реєстрації: Лариса Лоздан тел. +380632581190, Тетяна Недайвода тел. +380672947211 . Електронна адреса: Onyshchenko.G.A@nmu.one.

До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт