Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
20.04.2017

ХІІ Міжнародний форум студентів і молодих учених „Розширюючи обрії”

20-21 квітня 2017 року

Організатори: Державний ВНЗ «Національний гірничий університет», Інститут економіки, факультет менеджменту, кафедра іноземних мов НГУ.

Початок: о 9.30 20 квітня 2017 року, Головний корпус НГУ, аудиторія 114 (ІІІ поверх).

Програму Форуму завантажуйте за посиланням.


Доброю традицією в Національному гірничому університеті стало проведення щовесни Міжнародного Форуму студентів і молодих вчених «Розширюючи обрії». З одного боку, Форум розглядається студентами як звіт про виконані ними протягом навчального року наукові дослідження, а з другого, для них - це добра нагода розширити коло своїх наукових інтересів і знайти однодумців в різних навчальних закладах і різних країнах світу.

Коло наукових проблем, що планується до обговорення: від сучасних макро- і мікро-економічних проблем, проблем енергозбереження і стійкості геотехнічних систем до проблем забезпечення кібербезпеки і боротьби із залежністю від сучасних мобільних гаджетів, що неможливо без інновацій в інженерії та інтелектуальних рішень в ІТ. Саме такі секції будуть працювати під час Форуму.

Серед 200 учасників Форуму - студенти бакалаврату, магістратури і аспірантури таких відомих в Україні вищих навчальних закладів як Києво-Могилянська академія, Київський Національний університет ім. Тараса Шевченка, Сумська Національна академія банківської справи, Луганський Національний університет ім. Т. Шевченка (м. Старобельськ), вищі навчальні заклади Дніпропетровщини. Іноземні студенти – представники різних країн Африки, Азії та Ближнього Сходу будуть мати змогу поділитися своїми науковими досягненнями, використовуючи російську мову як іноземну. Робочі мови Форуму: англійська, німецька, російська.

21 квітня 2017 року студенти Національного гірничого університету запропонують учасникам Форуму приєднатися до засідань Дискусійного і Літературного клубів, що працюють при кафедрі іноземних мов Гірничого, а слухачі Центру мовної підготовки НГУ запропонують учасникам Форуму вистави Театру англійської драми.

Завершиться Форум урочистим закриттям - святковим вечором „Іноземні мови об’єднують світ», де будуть визначені кращі з найкращих учасників Форуму. 


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт