Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
02.03.2016

Інноваційна педагогічна майстерня

Рада молодих вчених Дніпропетровської області

запрошує на захід щодо відкриття четвертої Школи молодого вченого-2016 «Інноваційна педагогічна майстерня», далі – Школа, що відбудеться 02.03.2016 о 15:00 у Numo work, коворкинг центр (пр. Карла Маркса 17).

Дана Школа проводиться в рамках проекту: «Школа молодого вченого: «Розвиток особистості викладача ВНЗ», що став переможцем в обласному конкурсі «Молоді вчені – Дніпропетровщині».

Метою проведення Школи є розвиток педагогічної майстерності молодих вчених Дніпропетровської області та впровадження кращих практик у викладанні, що дозволить їм підвищити власний рівень професіоналізму та конкурентоспроможності на українському та міжнародному ринках освітніх послуг.

До участі у Школі залучені п’ятдесят молодих вчених, що представлятимуть усі ВНЗ Дніпропетровської області.

Школа молодого вченого-2016 представляє собою комплекс різноманітних тренінгів, семінарів, майстер класів та практичних занять, націлених на розвиток особистості викладача, набуття молодими вченими навиків інноваційного викладання та модернізації процесу викладання у ВНЗ.

Заняття проводитимуть провідні фахівці із багаторічним практичним досвідом роботи у сфері психології, саморозвитку, ораторського та акторського мистецтва тощо.

Школа проводиться Радою молодих вчених Дніпропетровської області у період з 2.03.2016 по 27.04.2016 року.


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт