Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
21.04.2015

Прем’єра вистави за новелою англійського письменника Вільяма Сомерсета Моема «Нескорена» у Театрі англійської драми НГУ

Шановні студенти, викладачі, шанувальники театрального мистецтва!

Запрошуємо Вас завітати на виставу англійською мовою до Театру англійської драми Національного гірничого університету, яка відбудеться 21 квітня в 7 корпусі (609 аудиторія) о 17:30.


Пориньте в атмосферу Першої Світової Війни та відносини між німецькою армією та переможеним французьким населенням. Слухачі Центру мовної підготовки нададуть Вашій увазі виставу за новелою англійського письменника Вільяма Сомерсета Моема «Нескорена».

Ми перенесемо Вас до бідного французького сімейства Пер’є та подій, які спіткали подружжя та їх доньку після того, як у їхній дім вторгнувся німецький солдат. Ми сподіваємось, що глядач переживатиме разом з акторами той вир емоцій, який Ви відчуєте під час перегляду спектаклю. Адже ми не сумніваємося, що виникне багато життєвих питань, на які неможливо одразу дати відповідь. Ви побачите, як може змінитися людина від певного збігу обставин, а може і запитаєте: а чи змінилась вона? Побачите, як іноді спроможні вчиняти батьки під гнітом військової реальності. Вам і тільки Вам, шановні глядачі, засуджувати або захищати нескорену Аннет. І ще на багато інших питань доведеться відповісти кожному, хто побачить цю виставу. Цікаво, що спектакль створено у формі судового процесу і глядачі виступатимуть в ролі присяжних.

Гарантуємо, Ви не пошкодуєте, що прийшли!

Акторський склад

Ганс Фрай – Мозолєв Владислав

Аннет – Кліменко Інна

мадам Пер’є – Єгорова Поліна

мсьє Пер’є – Власов Станіслав

Судді – Васильківська Діана, Брайан Чанг

Віллі – Парфьоненко Андрій

Режисер-постановник: Васильківська Діана.


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт