Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
26.03.2015

Виставка традиційних ляльок-мотанок і авторських ляльок Наталії Сердюк у НГУ

26 березня об 11:20 у викладацькій читальній залі ім. Н. О. Фоменкової (ауд. 1/7) відбудеться виставка традиційних ляльок-мотанок і авторських ляльок Наталії Сердюк "Зерна Істини".

Довідка:

Сердюк Наталія Леонідівна

«Зерна Істини»

Випускниця ДГІ (1993) геологоразвідувального факультету. Спеціальність - гідрогеолог. Друга вища освіта - магістр психології. В теперешній час займається підприємницькою діяльністю, але душа її належить творчості.

Знайомство в 2010 р. з майстрами ляльок-мотанок кардинально вплинуло не її захоплення цим мистецтвом. Вона була вражена глибинними пізнаннями майстрів про будову всесвіту, які вкладаються в народження кожної ляльки. Так наприклад, сімейні обереги створюють з дотриманням давньослов'янської традиції, де жіноче і чоловіче начала з'єднуються в єдине нерозривне ціле.

Представлена на сьогоднішній виставці авторська колекція ляльок Наталії Леонідівни відбиває лише частину історії життя наших предків. Як відомо, вони жили у злагоді і єднанні з природою, а любов, як прояв Бога, бачили в усьому. Тому, спочатку задумка автора втілилася в ляльці «Любов», потім народилася «Істина»... Адже, як відомо, Істина в Любові! Тому і виставка має таку символічну назву «Зерна Істини».


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт