Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
13.11.2014

У краєзнавчому відділі ДОУНБ відбудеться презентація книги історика Наталі Романець « Репресивна політика радянської влади в українському селі (1925–1939)».

13 листопада 2014 року о 16.00 годині у краєзнавчому відділі ДОУНБ відбудеться презентація книги історика Наталії Романець

У монографії на основі широкого комплексу архівних і опублікованих джерел здійснене системне дослідження репресивних заходіврадянської влади в українському селі протягом 1925–1939 рр. Розкрито спрямованість, механізми ухвалення, способи реалізації репресивних рішень. Проаналізовано роль органів юстиції, ДПУ-НКВС, партійних і радянських установ у розгортанні масового терору проти українського селянства та працівників аграрної галузі під час непу, суцільної колективізації, Голодомору, за постголодоморної доби та часу «Великого терору». Доведено виняткову роль вищого партійного керівництва в ініціюванні системних каральних заходів. Висвітлені демографічні, морально-психологічні наслідки репресій, їхній вплив на соціально-економічну ситуацію в аграрному секторі.

Запрошуємо на презентацію усіх бажаючих

за адресою:

пр. К. Маркса, 18, III поверх,

краєзнавчий відділ ДОУНБ


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт