Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
03.05.2012

Конференція про проблеми патріотичного виховання молоді в НГУ

Нещодавно в Національному гірничому університеті відбулась регіональна науково-практична конференція «Актуальні проблеми патріотичного виховання молоді Придніпров’я». Її провів Інститут гуманітарних проблем ім. П. Т. Тронька НГУ спільно з Дніпропетровським обласним громадсько-патріотичним об’єднанням «Примножимо славу Придніпров’я».

IMG_7804.jpg

Після вступного слова директора Інституту гуманітарних проблем професора Віктора Пушкіна з доповіддю про виховання молодих патріотів Придніпров’я виступив голова об’єднанням «Примножимо славу Придніпров’я» Віктор Березка. Далі свої доповіді представили не тільки вчені, а й журналісти, діячі культури, представники громадських організацій та студенти.

IMG_7812.jpg

Про любов до Батьківщини говорила заслужений художник України Анна Єгорова. До проблем позитивного героя в сучасній українській літературі звернувся заслужений журналіст України Олександр Пільонов. Свою доповідь про історико-культурну спадщину подала у ракурсі патріотичного виховання заслужений професор ДНУ ім. О. Гончара Ірина Ковальова.

IMG_7836.jpg

IMG_9016.jpg

Тема патріотизму у науковців кафедри історії та політичної теорії НГУ на конференції розкрилася через долі видатних вчених Дніпропетровщини у доповіді професора Ганни Швидько, а також через історичну пам'ять у виступі доцента Геннадія Первого. Його колега Богдан Галь обрав сучасно важливу тему: «Економічний патріотизм – патріотизм у дії». Студентка першого курсу Інституту економіки НГУ Юлія Курза патріотичне виховання студентів висвітлила на прикладі навчального курсу з історії України в Національному гірничому університеті. В цілому, науково-практична конференція викликала зацікавленість присутніх. Її пізнавально-виховний характер виражався у зверненні доповідачів до історичної пам’яті, мовної культури та економічного патріотизму.

IMG_7829.jpg

IMG_9018.jpg

Інформаційно-аналітичний центр НГУ 


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт