Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
04.02.2014

Знай наших! Вітаємо!

Науковий співробітник кафедри збагачення корисних копалин Наталія Кабакова стала «обличчям» лютневого номера журналу «Наш цветочный клуб». Наталія Георгіївна – не лише відомий в університетських колах спеціаліст, а й член Жінради НГУ, активістка громадського життя вузу. після виходу журналу «Наш цветочный клуб» з її чудовим портретом на обкладинці читачі дізналися про цікаве захоплення Наталії – квітникарство.

Наталія Кабакова презентувала в статті «Любов моя – кротони» колекцію своїх домашніх зелених вихованців. Кодієуми або інша назва кротони – чудові кімнатні рослини. Щоб милуватися красою розмальованих узорами листочків цих тропічних красенів, треба мати досвід, знання фізіології рослин, легку руку і, головне, - любов і бажання.

Як виявилося, кротони – непрості вихованці, бо вимагають підвищеної уваги. Наталія виконує всі вказівки і рекомендації з їх вирощування, тому досягла неабияких успіхів і зібрала цілу колекцію цих дивовижних представників флори. Спочатку вона виплекала понад 20 рослин, а нині через брак місця у квартирі їх залишилось 11. Рештою Наталія поділилася з приятелями і співробітниками. З огляду на те, що ці рослини дуже красиві й у спеціалізованих магазинах коштують недешево, можна говорити про велику щедрість душі цієї милої жінки.

У журналі «Наш цветочный клуб» Наталія Кабакова поділилася секретами вирощування кротонів, описала деяких найвизначніших представників своєї колекції, наприклад розкішний кодієум Місіс Айстон, а також порадила, як оформити кімнатну композицію з цими рослинами. На фото зі своїми улюбленцями перед нами постає сучасна українська жінка, яка знайшла себе не лише як спеціаліст-збагачувальник, а й щоденно збагачує наші душі красою і гармонією.

ІАЦ НГУ 

Фото Валентини Шабеті


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт