Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
26.04.2024

Лекція на тему «Основи цифрової доступності» від експертів компанії ЕРАМ Ukraine

Доступ до інформації є базовою потребою і правом усіх людей, водночас інвалідність чи тимчасова непрацездатність не мають ставати цьому на заваді в сучасній Україні. Тому сьогодні в НТУ "Дніпровська політехніка" для студентів Кафедри інформаційних технологій експерти компанії ЕРАМ Ukraine провели лекцію на тему "Основи цифрової доступності".

1.jpg

 Мета ініціативи — познайомити майбутніх айтівців з поняттям цифрової доступності рішень, методами тестування та оцінити важливість її впровадження для суспільства та бізнесу ще на етапі навчання. Крім ознайомлення з кращими практиками та міжнародними стандартами вебдоступності, студенти змогли протестувати на зручність звичні їм сервіси.

2.jpg

 Під час лекції спікери розказали, як можна усунути бар’єри в отриманні інформації, зокрема:

-  Яким має бути цифрове рішення, щоб бути зручним для всіх;

-  Що треба врахувати розробникам ще на початку роботи, щоб зробити навігацію зручною;

-  Як забезпечити взаємодію користувача із сайтом незалежно від формату пристрою;

-  Як працює спеціальне програмне забезпечення, за допомогою якого люди з інвалідністю можуть отримувати інформацію в мережі.

3.jpg

"Основи цифрової доступності" є продовженням соціальних ініціатив EPAM, покликаних знижувати бар’єри у доступі до якісної освіти серед дорослих та молоді. Експерти EPAM Campus проводять такі зустрічі в університетах Дніпра, Києва, Львова, а також планують додаткову онлайн-лекцію.Пресслужба НТУ "Дніпровська політехніка" за інформацією Кафедри інформаційних технологій

До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт