Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
06.11.2013

Перші заняття за програмою MBA

Вже сьогодні Національний гірничий університет пропонує Вам чималу кількість міжнародних освітніх програм, серед яких FU-NMU (Franklin University – National Mining University), яка базується на підготовці висококваліфікованих спеціалістів зі ступенем МBА (Master of Business Administration).

Програма МВА Франклін університету адаптована до економічних реалій України, що, безумовно, є дуже важливим аспектом. Цей проект - унікальна можливість для мешканців Дніпропетровського регіону стати студентами американського вищого навчального закладу (ВНЗ), відвідувати заняття, що проводяться англійською мовою американськими професорами і після закінчення навчання отримати класичну американську вищу освіту в галузі управління бізнесом, підтверджену дипломом американського університету (Franklin University).

MBA програма складається з 10 навчальних курсів, які проводяться найкращими викладачами Франклін університету: кожен курс МBА програми триває 8 тижнів (24 аудиторних години):

v Перші 4 тижні - он-лайн підготовка (он-лайн сесії з викладачами Франклін університету);

v наступні 2 тижні - аудиторні заняття на базі НГУ(у вихідні викладачі Франклін університету зустрічаються зі студентами);

v останні 2 тижні - виконання індивідуального завдання (он-лайн консультації з викладачами Франклін університету)

v протягом всього навчання студентам надаються консультації викладачами НГУ.

Так, 5-6 та 12-13 жовтня у ДВНЗ «НГУ» відбулися перші заняття за програмою Франклін університету США (Franklin University), на здобуття кваліфікації магістра бізнес адміністрування (MBA).

Студенти нашого університету прослухали перші лекції з курсу «Основи МBA».

Професор Dean Taylor яскраво презентував начальний матеріал, який розкривав основні принципи управлінського обліку, маркетингу, HR менеджменту, бізнес комунікацій, економіки, фінансів та інновацій.

Учасники жваво обговорювали найважливіші питання в сфері економіки, менеджменту та бізнес адміністрування на сучасному етапі розвитку та становленні у світовому просторі, а також дізналися про цікаві факти з історії менеджменту та управління бізнесу. Перед командою слухачів стояла нелегке завдання не тільки вивчити та проаналізувати щорічні звіти, сайти, плани таких компаній, як Tayota та General Motors, але й визначити стратегію їх розвитку, презентувати її англійською мовою та скласти фінальний звіт (final report). Зазначимо, що завдяки тому, що слухачі є студентами Франклін університету їм було надано доступ (через логін та пароль цього університету) до унікальних бізнес-даних, про ключові ринки світу, які формуються та підтримуються спеціалізованими компаніями США.

Слід зазначити, що зазвичай, цей доступ є дорогим та майже неможливим для студентів наших університетів.

Однак, наші слухачі протягом всього навчання матимуть змогу використовувати ці дані під час виконання своїх завдання.

Довго не відпускали студенти із заняття професора Франклін університету, вони мали змогу поставити всі запитання, які особливо їх зацікавили.

Спеціальність «Бізнес Адміністрування» визнана у світі універсальною, тому що дозволяє розуміти ключові процеси створення і просування нового бізнесу або управління існуючими підприємствами на ринку будь-яких товарів і послуг.

Особи, які мають ступень МБА набувають високу конкурентоспроможність не тільки в умовах України, але й інших країн.

На студентів, які вчитимуться за цими програмами чекає ще багато корисних та цікавих занять!

Кожен слухач програми має можливість розвинути у собі якості бізнес-лідера!

Тож чекаємо на студентів із сучасним баченням сталого розвитку економіки та бізнес управління в Україні! 


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт