Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
14.10.2013

Аспіранти і студенти НГУ взяли участь у Міжнародній академії ім. Айтматова (Киргизстан)

З 24 по 30 вересня в Киргизстані проходила Міжнародна академія ім. Айтматова. Представники країн Прибалтики, Казахстану, Киргизстану, України, Росії та інших країн були запрошені як учасники на грантовій основі. Відбір пройшли студенти й аспіранти НГУ.


На північному узбережжі озера Іссик-Куль цілий тиждень учасники мали можливість слухати тренінги на різноманітну тематику, змагатись в дебатах та відпочивати в одному з мальовничих куточків Азії.


У перший вечір пройшла ярмарка культур, де всі країни-учасниці представляли багатсва своєї кухні і культури. Українці не могли не пригостити салом з чорним хлібом, що стало улюбленою закускою вечора всіх учасників. Приємний сюрприз ми приготували для росіян – цукерки Рошен (допомогли сусідам з нестачею смачних солодощів).
У форматі культурної програми організатори влаштували екскурсію в культурний центр ім. Айтматова, де учасники могли насолодитися східною культурою та ознайомитися з духовними цінностями Азії.

Четвертий день заходу почався турніром «Кубок Айтматова IDEA-2013». Він став доволі успішним для українських дебатерів. 
До фіналу турніру вдалось пройти двом українцям: Антону Канівцю та Герману Ніколенку. Тема фіналу: «Ви — людина, якій випала можливість дізнатись, чи існує доля.». 
Переможцем турніру «Кубок Айтматова» стала команда «Rage», у складі дніпропетровчанина Антона Канівця та росіянки Дарини Моторої, яка була наймолодшою учасницею академії.
– Спочатку я не усвідомив, що ми виграли, але потім був дуже радий за себе і Дарину. Вона дуже переживала. Взагалі мені з нею пощастило, дуже приємна дівчина і дуже талановитий дебатер незважаючи на юний вік, – ділиться своїми враженнями Антон Канівець.

Інша частина українських учасників, у тому числі й аспірантка НГУ, прослуховували тренінги по Project-менеджменту, піару та ораторському мистецтву, що, без сумніву, дасть поштовх розвитку українських проектів. "МАДА-2013" запам’ятається українцям надовго. Дякуємо міжнародній організації “IDEA” за надану можливість!


Леся Гойчук, Ксенія Седельникова


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт