Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
19.12.2017

Програма Центру підготовки інструкторів Cisco НГУ «Знання сучасних Інформаційних технологій – школам та коледжам» − в дії!

В НГУ пройшла конференція «Проблеми інформаційних технологій в освіті та науці (ПІТОН-2017)», в якій взяли участь викладачі IT-дисциплін шкіл, коледжів та університетів.

У роботі конференції взяли участь понад 50 викладачів IT-дисциплін, керівників та інструкторів Академій Cisco, які представляли школи, коледжі, Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова та університети міст Дніпра, Львова, Запоріжжя, Мелітополя, Павлограда, Кам’янського та ін.
У вітальному слові декан Факультету інформаційних технологій Державного ВНЗ «НГУ» проф. Алексєєва М.О. наголосив на важливості для навчання співпраці з корпорацією Cisco Systems і зміни, які несе розвиток інформаційних технологій.

00.jpg

Керівник Центру підготовки інструкторів (ЦПІ) Cisco НГУ, заст. зав. кафедри автоматизації та комп’ютерних систем проф.Цвіркун Л.І. розповів про реалізацію Програми «Знання сучасних Інформаційних технологій – школам та коледжам» у Дніпропетровській області, досвід планування вивчення дисциплін студентами коледжей та університетів за міжнародними програмами Академії Cisco.
Він зазначив, що з метою поширення знань про сучасні інформаційні технології починаючи з 2013 року в ЦПІ Cisco НГУ проведено навчання понад 120 викладачів IT-дисциплін шкіл та коледжей. 
Це дало можливість створити Академії Cisco у всіх коледжах, що готують молодших спеціалістів ІТ-галузі (12 коледжей) та понад 15 школах м. Дніпра і Дніпропетровської області. І цей процес триває.
Керівники найкращих АкадемійCisco (Блат О.Л. − Коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. Олеся Гончара, Калашник О.Л.−Дніпровський індустріальний коледж, Вдовіна О.В.− Дніпровський коледж залізничного транспорту та транспортної інфраструктури)були нагороджені грамотами та сувенірами від спонсора конференції – корпорації Cisco Systems.


На конференції заслухані доповіді:
1. Курс«Network Programmability with Cisco APIC-EM», Леонід Цвіркун, керівник ITC НГУ
2. Нові курси Cisco. Презентація україномовної версії курсу "Вступ до кібербезпеки", Орест Костів, керівник ITC НУ «Львівська політехніка»
3. Курс "Hackathon Playbook". Досвід проведення в Україні Хакатонів, Креатонів, Пакатонів: а що реально можете зробити Ви?Наталія Полякова,      керівник ASC/ITC Запорізької державної інженерної академії
4. Досвід викладання курсів «Get Connected» та «IT Essentials» студентам коледжу спеціальностей 5.121 "Розробка програмного забезпечення" та 5.123 "Обслуговування комп'ютерних систем і мереж", Ольга Блат, керівник СА Коледжу ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. Олеся Гончара
5. Використання курсу «CPA: Programming Essentials in C++» у викладанні програмування. Ольга Старосельцева, інструктор СА Коледжу ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. Олеся Гончара
6. Прийоми практичної роботи з PT вер. 7.1: програмування Інтернет речей.Яна Панферова, інструктор ITCНГУ
та інші.


Дуже цікаво і захоплююче проведено інструктором ITC НГУ Бештою Л.В. вікторина з інформаційних технологій. Для її проведення була застосована сучасна інформаційна технологія – платформа Kahoot. Вона дозволяє дізнатися, як відповідає на запитання кожен слухач, будувати діаграми успішності, стежити за своїми результатами в спеціальних таблицях у реальному часі, використовуючи спеціальний клієнт для комп'ютерів або браузер на смартфонах. 

Кращі учасники вікторини нагороджені сувенірами від корпорації Cisco Systems.
Запрошуємо всіх зацікавлених осіб в ITC НГУ для отримання більш детальної інформації, обговорення ідей, проблем та пропозицій в інформаційних технологій (http://cisco.nmu.org.ua/ua).


Інформація надана центром підготовки інструкторів (Instructor Training Center, ITC) Cisco НГУ 

До списку

© 2006-2022 Інформація про сайт