Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
08.12.2017

Молодий науковець НГУ взяла участь у міжнародному тренінгу з волонтерської діяльності

Магістр кафедри прикладної економіки та підприємництва НГУ Юлія Бобир у листопаді 2017 року взяла участь у проекті «FAIR: Equal opportunities to disadvantaged and rural areas» у Чеській Республіці в рамках програми Erasmus+.

До проекту залучено шість учасників з України, Італії, Франції, Іспанії, Грузії та Вірменії.

Проект «FAIR», в якому Юлія бере участь передбачає щотижнево 10-12 годин навчання (тренінги, семінари, мовні курси), 10 годин самостійної роботи й виконання поставлених завдань та 10-12 годин волонтерства у середній школі, а саме позакласні заняття з дітьми англійською мовою.
Перший місяць проекту переважно спрямований на адаптацію учасників до нових умов, розвиток й поглиблення їх знань. Саме для цього був організований on-arrival тренінг, який проходив з 9 по 14 листопада 2017 в мальовничому містечку Остравіце.

Тренінг організований Чеським Національним Агентством зібрав 25 учасників з різних країн світу (Україна, Словаччина, Німеччина, Бельгія, Франція, Іспанія, Ірландія, Албанія, Грузія, Арменія).Волонтерська робота з дітьми в чеських школах розпочалася вже в грудні цього року, а перед різдвяними святами учасники проекту підготують презентації та представлять свої країни школярам.
Інформація кафедри прикладної економіки та підприємництва НГУ


До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт