08.12.2017
Молодий науковець НГУ взяла участь у міжнародному тренінгу з волонтерської діяльності
Магістр кафедри прикладної економіки та підприємництва НГУ Юлія Бобир у листопаді 2017 року взяла участь у проекті «FAIR: Equal opportunities to disadvantaged and rural areas» у Чеській Республіці в рамках програми Erasmus+.
![258_n.jpg](/upload/medialibrary/3b8/3b8667f0a9c54c3b372b7bbd7f13c23e.jpg)
До проекту залучено шість учасників з України, Італії, Франції, Іспанії, Грузії та Вірменії.
Проект «FAIR», в якому Юлія бере участь передбачає щотижнево 10-12 годин навчання (тренінги, семінари, мовні курси), 10 годин самостійної роботи й виконання поставлених завдань та 10-12 годин волонтерства у середній школі, а саме позакласні заняття з дітьми англійською мовою.
![159_n.jpg](/upload/medialibrary/b47/b4705db54881060b00f798a477a75efa.jpg)
![359_n.jpg](/upload/medialibrary/741/74115c655edc3ba121c6e2b691b154cf.jpg)
Перший місяць проекту переважно спрямований на адаптацію учасників до нових умов, розвиток й поглиблення їх знань. Саме для цього був організований on-arrival тренінг, який проходив з 9 по 14 листопада 2017 в мальовничому містечку Остравіце.
Тренінг організований Чеським Національним Агентством зібрав 25 учасників з різних країн світу (Україна, Словаччина, Німеччина, Бельгія, Франція, Іспанія, Ірландія, Албанія, Грузія, Арменія).
![197_n.jpg](/upload/medialibrary/7f9/7f9c9c86b7d62916a005c561472c2f9b.jpg)
![001_n.jpg](/upload/medialibrary/57f/57f4bacef19222defd8716ecd8e5c050.jpg)
Волонтерська робота з дітьми в чеських школах розпочалася вже в грудні цього року, а перед різдвяними святами учасники проекту підготують презентації та представлять свої країни школярам.
![814_n.jpg](/upload/medialibrary/019/019aa8d964ff6477c2e2b1637e8a2abe.jpg)
![505_n.jpg](/upload/medialibrary/f84/f84ff410f463fa9725ab06a6dbdbebf7.jpg)
Інформація кафедри прикладної економіки та підприємництва НГУ