Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
26.06.2013

Захист магістерських робіт на кафедрі гірничих робіт та інжинірингу (ВІДЕО)

Триває завершальний етап захисту дипломних проектів. Але вже зараз можна запевнити: у Національному гірничому університеті зростає кількість затребуваних фахівців, бо їх перші серйозні наукові роботи є фундаментальними. Такий приклад демонструє і кафедра гірничих машин та інжинірингу. Сьогодні тут відбувся захист магістерських робіт десяти юнаків та дівчат. Дев’ятеро з них отримали освітньо-кваліфікаційний рівень магістра й один – спеціаліста. Комісія на чолі з заступником генерального директора - начальником координаційного центру ПАТ "Дніпроважмаш" Володимиром Харченком одноголосно поставила відмінну оцінку роботам вихованців гірничого і дев’ятьох з них рекомендувала до вступу в аспірантуру.

Магістерські роботи, зокрема, були здійснені за такими темами: обґрунтування параметрів привода ходу тюбінгоукладача УТК-2 - Євгеній Крилов, визначення параметрів бункера-живильника самохідного БПС-940 з роторною дробаркою - Сергій Старіков, обґрунтування параметрів концептуальної моделі привода маніпулятора тюбінгоукладача дворукого - Катерина Хоменко.

Довідка: Базова вища освіта на кафедрі ГМІ НГУ здійснюється в рамках напрямку підготовки 6.050503 "Машинобудування", з освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.

Узагальнений об’єкт діяльності випускників - машини, верстати, устаткування; кваліфікація - фахівець з машинобудування.

Повна вища освіта реалізується за фахом 8(7).05050309 "Гірничі машини і комплекси" освітньо-кваліфікаційного рівня магістра.

Узагальнений об'єкт діяльності віпускніків - гірничі машини для видобутку та переробки корисних копалин підземним, відкритим і підводним способами; кваліфікація - професіонал з гірничих машин і комплексів наукового рівня діяльності, викладач вищої школи.

В основу навчального процесу на кафедрі покладено оригінальну концепцію підготовки інженерів із застосуванням віртуальних технологій SolidWorks. Кваліфіковані педагоги, спеціалісти у своїй галузі викладають студентам інжиніринг складного механічного обладнання - вчать майбутніх інженерів досліджувати, проектувати, конструювати машини, обладнання, устаткування за допомогою унікальних комп`ютерних технологій SolidWorks. Кафедра має статус авторизованого провайдера CSWA.

Навчальний центр технологій САD/САМ/САЕ/РDМ/САLS створено за наказом Міністра освіти та науки України. Участь у роботі центру дає можливість студентам отримати престижні міжнародні сертифікати, котрі підтверджують їх кваліфікацію інженера у сфері комп’ютерних технологій SolidWorks. 


IMG_0362.jpg
IMG_4799.jpg

До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт