Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
29.05.2013

Делегація НГУ відвідала Національний мінерально-сировинний університет «Гірничий» у місті Санкт-Петербург

На запрошення оргкомітету Міжнародного форуму- конкурсу молодих вчених «Проблеми надрокористування» російський університет відвідала делегація гірничого, до складу якої увійшли: керівник групи професор Сергій Федорович Власов, аспірант кафедри забезпечення комп’ютерних систем Олена Сироткіна, аспірант кафедри відновлювальних джерел енергії Олексій Чугунов, аспірант кафедри відкритих гірничих робіт Назар Ярошик, аспірант кафедри маркшейдерії Анатолій Баришников та студенти гірничого Анастасія Совгиренко (Гкб-09-1), Дар'я Дешева (Гкб-10-1), Ернест Коваленко (ЕОгС-11-1), Дмитро Пілюгин (ГЛгр-09-1).


Представники делегації НГУ разом з 300 молодими вченими  і студентами ВНЗ із 20 країн світу взяли участь у роботі цього престижного заходу, а також у пленарному засіданні, на якому були заслухані виступи ректора Національного мінерально-сировинного університету «Гірничий» В.С. Литвиненка, почесних гостей - консулів 7 країн світу. Професор Сергій Власов був у складі експертної комісії секції «Проблеми видобутку рудної і нерудної сировини».

Варто зазначити, що делегати повернулись не лише з враженнями і новими знаннями, але і з перемогами. Аспірант Анатолій Баришников і студентка Катерина Шептак посіли 3 місце за результатами виступів у секції «Проблеми видобутку рудної і нерудної сировини».

 Також досягнута принципова домовленість з деканом гірничого факультету професором Національного мінерально-сировинного університету «Гірничий» О.І. Казаніним щодо співпраці у рамках укладеного договору про співробітництво між НМСУ «Гірничий» і Національним гірничим університетом. Відповідно, в майбутньому молоді науковці, аспіранти і студенти НГУ зможуть взяти участь у спільній роботі з російським університетом.

 

ІАЦ НГУ


До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт