Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
11.05.2016

Перші слухачі гемологічних курсів отримали сертифікати

Уже майже 20 років у НГУ ведеться підготовка фахівців за спеціалізацією "Діагностика та оцінка дорогоцінного і напівдорогоцінного каміння" на геологорозвідувальному факультеті. У поточному навчальному році колективом гемологічного центру було вирішено зробити знання про коштовне каміння більш доступними, оскільки далеко не всі поціновувачі самоцвітів обрали свого часу геологічну спеціальність та відповідну спеціалізацію. Саме тому при гемологічному центрі було започатковано скорочені курси, що дають базові знання з гемології.


Напередодні травневих свят сертифікати про успішне завершення скорочених курсів з діагностики дорогоцінного каміння отримали їх перші випускники.


Заняття із вивчення дорогоцінного каміння відбуваються у діагностичній лабораторії гемологічного центру в невеликих групах із застосуванням професійного гемологічного обладнання. Програма курсів включає вивчення дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного походження, а також лабораторні практикуми. Заняття на курсах відрізняються від звичайної навчальної програми більшим зосередженням на практичному аспекті, для чого до їх проведення було залучено експерта-гемолога, що має державну акредитацію і працює у даній галузі. Відвідувачами курсів сьогодні є як студенти, так і фахівці з підприємств, чий рід діяльності пов’язаний з виробництвом і торгівлею ювелірними виробами.Слід зауважити, що НГУ сьогодні є єдиним вишем країни, що готує фахівців з діагностики та оцінки дорогоцінного каміння. Подібні курси серед університетів країни також є унікальними, тому всі студенти нашого університету, інших ВНЗ, а також любителі каменя і фахівці ювелірної галузі мають унікальну нагоду отримати базові знання з гемології – науки про найпрекрасніші та найкоштовніші творіння природи, якими є самоцвіти.


Сергій Шевченко, директор гемологічного центру НГУ


До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт