Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
07.02.2011

Нагороди за визначні досягнення вченим НГУ


nf_110117_2.jpg

nf_110125_3.jpg

nf_110207_4.jpg


Фонд соціального захисту, підтримки і допомоги вченим України та членам їх сімей щорічно підводить підсумки VIII Обласного міжвузівського конкурсу на «Кращу наукову, навчальну, навчально-методичну та художньо-публіцистичну літературу».  

За 2010 рік у номінації «Монографія» найкращим визнали видання «Історія і сучасність Національного гірничого університету» за редакцією доктора історичних наук, професора Ганни Швидько. Ця монографія розгорнуто і всебічно висвітлює події НГУ з часу його відкриття в 1899 році й до наших днів. До того ж, книга має цікаві додатки. Грамоту авторському колективу від Фонду вручив ректор НГУ академік НАНУ Геннадій Півняк на урочистому засіданні Вченої ради НГУ. Нагородили й інших лауреатів конкурсу з гірничого університету.

Друге місце у номінації «Монографія» посів Дмитро Колісник за видання «Гетьманський рух і преса української політичної еміграції (1920-1930-ті рр.)». Третє – автор книги «Катеринославське відділення російського технічного товариства і діяльність у ньому вчених катеринославського вищого гірничого училища» Павло Чорнобай.

Грамоти за друге місце у номінації «Навчальні посібники» отримали авторський колектив книги «Проектування електричних машин» в особі Дмитра Ципленкова та Ганна Пилипенко за видання «Макроекономіка».  Третє місце конкурсу посіла Олена Єгорова за посібник «Юридична освіта в університетах України XIX- початку XX ст. (етапи та особливості розвитку)».

Ще однією урочистою подією на лютневому засіданні Вченої ради НГУ стало вручення завідуючому кафедри гірничої механіки Володимиру Самусі медалі О.М. Динника. Серед інших відзнак також був вручений атестат старшого наукового співробітника зі спеціальності «Відкрита розробка родовищ корисних копалин» Олегу Анісімову.


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт