Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
15.03.2013

З дружнім візитом НГУ відвідав Генеральний консул Федеративної республіки Німеччина в м. Донецьк пан Клаус Ціллікенс

В ході зустрічі з ректором Геннадієм Півняком він розповів про свої спостереження за промисловими проектами донецького регіону, які пов’язані з гірництвом. Так, актуальним наразі є очищення та відведення шахтних вод, видобуток «небезпечного» метану із шахт та регенерація териконів. За його словами, проекти подібних тематик ведуться й на його Батьківщині і німецькі спеціалісти вирішують їх разом з донецькими колегами.

Геннадій Півняк розповів консулу про останні досягнення гірничого в міжнародній співпраці, такі як проект університету ресурсів, за яким група студентів отримає дипломи трьох ВНЗ - Німеччини, Австрії та України, проекти Tempus та багато інших. Він також запропонував пану Ціллікенсу, як активній та творчій людині, і після свого терміну в Україні сприяти розвиненню контактів між студентством різних країн.

Нагадаємо, що термін перебування Клауса Ціллікенса, як генерального консула в м.Донецьк добігає кінця в серпні цього року. Він зізнався, що дев’ять років проведених тут були сповненими чудовими моментами і стали дуже важливим етапом життя та вже зараз він відчуває, що буде тужити за нашою країною. Проте пан Ціллікенсне став прощатися заздалегідь, оскільки прийняв запрошення Ректора відвідати щорічний бал випускників, який відбудеться в червні.

Наталія Лісневська, ІАЦ НГУ


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт