Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
04.02.2015

«Кордони моєї мови означають кордони мого світу»

На базі СЗШ №89 м. Дніпропетровська відбулась XII Міжнародна конференція Eurolanguages 2014-2015 “Innovation & Development”, яку організувала кафедра перекладу і педагогічної психології НГУ.

«Кордони моєї мови означають кордони мого світу», — влучно сказав австрійський філософ Людвіг Вітгенштайн. У сучасному світі знання іноземної мови із категорії привілеїв впевнено переросло в повсякденну необхідність.

У кінці січня 2015 року на базі середньої школи №89 відбулась XII Міжнародна студентська конференція Eurolanguages 2015 “Innovation & Development”, на якій учні 11-А та 3-Б класу продемонстрували свої знання й навички володіння англійською мовою. Представники школи вже не перший рік є учасниками та призерами олімпіад, міжнародних конференцій і конкурсів. Щоразу вони демонструють впевненість у володінні англійською мовою, а також високий рівень знання французької, іспанської та німецької мов.

Учні 11-А класу представили свої наукові проекти, що стосуються різних сфер суспільного життя, а також наукової та технічної думки сьогодення. Зокрема, старшокласники підготували й захистили такі проектні роботи:

· «Three generations.Generation gap» («Три покоління. Конфлікт поколінь») (автор Анна Левдик);

· «Ukrainian Crimea. Yalta» (“Український Крим. Ялта») (автори Ірина Попіна, Дмитро Заставський, Олександра Козіна, Данило Масляєв);

· «Apple. Revolution IPhone» («Apple. Революція IPhone») (автори Станіслав Климович, Андрій Гаврилюк, Станіслав Рудь);

· «Apple incorporated» («Корпорація Apple») (Вікторія Смирна та Ігор Величко);

· «7 Wonders of Ukraine» («7 Чудес України») (автор Марія Штирхун).

Як відзначили представники журі та організатори конференції, - викладачі кафедри перекладу і педагогічної психології НГУ - проекти виявились грамотними й цікавими.

Порадували і маленькі «зірочки», учні 3-Б класу, що розповіли про наше славетне місто, а також історію та традиції українців.

Всі учасники конференції були нагороджені почесними дипломами Національного гірничого університету, що стало свідченням високих досягнень у науково-дослідній лінгвістичній діяльності учнів та їх керівника, заслуженого вчителя-методиста Ірми Валентинівни Григор’євої.

Після закінчення конференції відбулась презентація Національного гірничого університету та кафедри перекладу і педагогічної психології, на якій одинадцятикласники, як майбутні абітурієнти, отримали актуальну і важливу інформацію щодо вступної кампанії-2015 до НГУ.

Сподіваємося, що цей досвід стане корисним у майбутньому і допоможе випускникам школи зорієнтуватися у виборі професії, а також довести свою спроможність носити горде звання інтелектуальної еліти нації.

Треба відзначити активність і компетентність головного організатора XII Міжнародної конференції Eurolanguages 2014-2015 “Innovation & Development”, – кафедру перекладу і педагогічної психології НГУ, зокрема, завкафедри Тетяну Юріївну Введенську, старшого викладача кафедри Альвіну Валеріївну Гаврилову, методиста Ірину Валентинівну Григор’єву, представників вищих навчальних закладів міста та всіх учасників конференції.

Інформація надана кафедрою перекладу і педагогічної психології НГУ


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт