Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
03.02.2015

ДИСКРЕТНІСТЬ ТВОРЧОСТІ НА ФОНІ ЧАСУ

На кафедрі іноземних мов розпочала роботу Літературна вітальня. Перше засідання було адресовано шанувальникам художньої прози. І першим гостем вітальні став доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри будівництва і геомеханіки НГУ О. М. Шашенко.

Талант – річ багатогранна. Тож, крім наукових праць, Олександр Миколайович звернувся й до написання своєрідного дискретного роману «Дверь в Зазеркалье».

По-доброму можна дивуватися, як доктор технічних наук може так тонко відчувати довколишній світ і крізь призму цього відчуття втілювати його в своїх художніх творах.

На зустріч з О. М. Шашенком завітали студенти НГУ, викладачі, співробітники університету й просто зацікавлені люди, хто любить художнє слово, прагне самовдосконалення, у тому числі й завдяки художній літературі.

Автор залюбки відповідав на запитання, що цікавили присутніх : чому і як так сталося, що почав писати, як народжується сюжет?.. Головним у цій бесіді виявилося те, що книга Олександра Миколайовича не просто має право на існування, вона хвилює, «чіпляє» людей, схильних розмірковувати, співчувати, радіти й сумувати разом з героями роману.

На прохання присутніх читали кілька уривків з нової книги гостя. Учасники зустрічі не приховували, що пережили катарсис – найвище очищення через сприйняття обговорюваної книги. І це не комплімент нашому проректору – це щире почуття у відповідь на глибоку щирість автора і його творів.

Невдовзі ми знову запросимо гостей до нашої Літературної вітальні, в якій зустрічі з авторами художніх творів різних жанрів стануть традиційними. А сьогодні ми радіємо, що у нашому гірничому таланти народжуються і розквітають.

Наталя Дьячок, кафедра іноземних мов

Фото Альони Леонович, відеостудія «Юність» НГУ


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт