Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
27.01.2015

Народний чоловічий вокальний ансамбль «Обертон» НГУ взяв участь у ХХІІ Всеукраїнському фестивалі духовних піснеспівів «Від Різдва до Різдва»

Фестиваль у Дніпропетровську тривав з 23 по 25 січня і завершився Гала-концертом у академічному театрі російської драми ім. М. Горького.

У щорічному фестивалі «Від Різдва до Різдва» взяли участь 50 колективів. На жаль, багато колективів просто не могли дістатися до Дніпропетровська через воєнні дії на території України. Проте були хори з Одеси, Миколаєва, Рівного, Мелітополя, Івано-Франківська й інших міст. Як і в попередніх роках, на сцені театру ім. Горького з духовними піснеспівами виступив народний чоловічий вокальний ансамбль «Обертон» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Олександра Переверзєва.

– Люди, незважаючи на складну ситуації в нашій країні, не втрачають моральних сил. Співають духовні піснеспіви, колядки і щедрівки. Вони прославляють Бога і вірять, що війна зупиниться, - сказав після завершення Гала-концерту Олександр Переверзєв. – Треба продовжувати працювати і жити. А для мене життя – творчість.

Фестиваль «Від Різдва до Різдва» - світла подія у Дніпропетровську. Творчість колективів, які взяли у ньому участь, насправді надає нових сил. І тому на заходах гірничого університету усі з радістю чекають на виступи народного чоловічого вокального ансамблю «Обертон».

ІАЦ НГУ


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт