Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
23.01.2015

Студентка НГУ Віра Холод: «В єдності – наша сила» (ВІДЕО)

Вчора, в День соборності України, студенти всіх факультетів Національного гірничого університету взяли участь у флешмобі «Дніпро єднає Україну».

– Нас вразила масштабність дійства на Новому мосту, – говорить студентка факультету менеджменту НГУ Віра Холод. – Було дуже багато посмішок, люди різних поколінь прийшли підтримати акцію. Радісно було бачити також маленьких українців з прапорцями. Наші студенти прийшли, бо бажали передати привіт у різні куточки України. Незважаючи на всі проблеми, ми – єдині. І в цьому - наша сила.

В акції взяли участь понад 3 000 чоловік. З лівого і правого берегів Дніпропетровська молодь водночас несла два рушники, які урочисто з'єднали на середині Нового мосту. 

Довжина рушника становила 1 км, ширина - 1,6 метра.

«Дніпро з давніх-давен для всіх українців є територією свободи, братерства і гідності. Дніпро — це символ славної історії, що поєднує різні епохи, це – нетлінна історична пам'ять, що пов'язує в єдине ціле українців всієї Землі. У День соборності України ми показали, що ми єдині незалежно від національності або віросповідання», – сказав радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борис Трейгерман.


ІАЦ НГУ

До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт