Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
10.12.2014

Герої серед нас

Студенти гірничого зустрілись з «кіборгами» Донецького аеропорту – Іваном Начовним, Кирилом Недрею, Василем Клименком та Олександром Сергеєвим. Щирі, мужні, справжні герої, завдяки яким ми щодня прокидаємось під мирним небом вільного Дніпропетровська і рідної України.

Ректор НГУ, академік НАН України привітав хлопців і зазначив, що НГУ пишається своїм випускником, а нині співробітником кафедри безпеки інформації та телекомунікації, випускником військової кафедри НГУ Іваном Начовним. Днями на засіданні ректорату герою сьогодення було вручено медаль «За відданість НГУ» .

Один із «кіборгів» Кирило Недря навчався в аспірантурі Національного гірничого університету, але потім життя склалося так, що він потрапив до Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, та гірничий він згадує з ностальгією.

Багато студентів мали бажання поспілкуватись із сміливцями, розпитували про реалії війни, про те, хто воює проти нас з того боку, чого не вистачає нашим солдатам і коли закінчиться війна.

«Кіборги» відповідали просто і щиро. Іван Начовний підкреслив, що всі вони дуже вдячні волонтерам, які забезпечують солдатів усім необхідним, бувають на передовій і роблять майже неможливе. На головне запитання: коли закінчиться війна? - відповіли жартома, мовляв, коли наші танки в’їдуть на площу північної держави. А потім додали вже серйозно «Коли не помиратимуть люди».

Зустріч вийшла емоційною та душевною, а студенти, певно, на все життя запам’ятають, що взимку 2014 року вони говорили зі справжніми героями, захисниками, тими самими «кіборгами», про яких чули з екранів телебачення. Через декілька днів вони знову повертаються на війну, але пропри це зараз на їхніх обличчях посмішки, впевненість та радість. Вони фотографуються зі студентами гірничого, а ті бажають їм здоров’я, сил і головне – скоріше повернутися живими до всіх нас. А коли так щиро чекають і вірять, по-іншому бути не може. Героям слава!

Дарина Бутко, ІАЦ НГУ

Фото Альони Леонович (відеостудія «Юність» НГУ)


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт