Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
05.12.2014

Діловий візит до Парижу

У складі делегації МОН України ректор Національного гірничого університету взяв участь у робочій місії, присвяченій Україні, що була організована Міністерством закордонних справ і міжнародного розвитку Франції, Посольством Франції в Україні, Міністерством національної освіти, вищої освіти і науки Франції, Національним центром наукових досліджень Франції, Ради президентів університетів Франції, Радою директорів французьких інженерних шкіл, Агенцією оцінювання досліджень та вищої освіти Франції, Агенцією «КампюсФранс».

Одне з головних завдань відрядження – поглиблене ознайомлення із системою вищої освіти та університетської науки Франції, програмами французьких ВНЗ, організацій та фондів щодо можливого розширення співпраці в сферах реалізації бакалаврських, магістерських та докторантських програм.

За два дні делегація освітян України побувала у Національному центрі наукових досліджень Франції, де відбулася робочі зустрічі з директором Європейського департаменту досліджень та міжнародного співробітництва паном П. Неделлеком, з Міністром закордонних справ та міжнародного розвитку паном Л. Фаб’юсом та Державним секретарем з питань вищої освіти та досліджень пані Ж. Фйоразо та багатьма іншими французькими діячами. Для української делегації було проведено презентацію діяльності Ради президентів університетів Франції (CPU) та Ради директорів французьких інженерних шкіл (CDEFI). Робоча зустріч з Президентом CPU паном Ж.-Л. Сальзманом.

На робочих зустрічах,що відбулися у Парижі, презентовано наукові та методичні досягнення Державного ВНЗ «НГУ». Встановлено ділові контакти з питань, що представляють інтерес для подальшого розвитку наукової роботи та навчального процесу в НГУ. Досягнуті домовленості можуть бути покладені в основу взаємовигідного співробітництва Національного гірничого університету з університетами, фондами, агенціями Франції.

ІАЦ НГУ


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт