Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
22.10.2014

Запорізький автомобільний завод гостинно відкрив двері для студентів гірничого

20 жовтня міжфакультетська команда студентів кафедри обліку і аудиту (ФЕФ), менеджменту виробничої сфери (ФМ), автомобілів та автомобільного господарства (ММФ) разом зі своїми викладачами Папіж Ю., Харченко М., Макуріним А. та Зубаревим М. відвідали один з гігантів вітчизняної промисловості – Запорізький автомобільний завод у м. Запоріжжі.

За останні 5 років, це вже 8 індустріальна екскурсія студентів Національного гірничого університету на це підприємство. Екскурсоводи ЗАЗ завжди радо зустрічають нашу допитливу молодь і дивуються інтересу й захопленню, особливо дівчат-економістів, з яким вони роздивляються виробничий цикл підприємства від штамповки до зборки легкових автомобілів. Адже студенти-автомобілісти додивляються до кожного гвинтика та дротика на зборочному конвеєрі! Однак, коли майбутні бухгалтери та менеджери розпитують про виробничі потужності, організацію виробництва, коефіцієнти віддачі та інше, екскурсоводи ЗАЗ іноді розгублюються від фаховості поставлених питань.

Студентські подорожі підприємствами України здійснюються з метою поглиблення зв’язків освіти та промисловості. Для студентів ММФ – це відмінна нагода побачити інженерні технології у відкритому доступі. Для студентів ФЕФ та ФМ – це унікальна можливість побачити всю дисципліну економіки підприємства у комплексній дії за декілька годин.

Сподіваємось, що досвід, отриманий нашими вихованцями під час цієї екскурсії, стане їм корисним для подальшого навчання, професійної роботи, а для когось – наукових досліджень.

М.О. Харченко, асистент кафедри обліку і аудиту НГУ


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт