Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
16.10.2014

Сергій Квіт: «Ваша активна громадянська позиція дозволяє завжди бути в авангарді засновників й ініціаторів нових освітніх та наукових програм в України»

У рамках робочого візиту до Дніпропетровська Міністр освіти і науки України Сергій Квіт відвідав Національний гірничий університет.

Зустріч зі студентами та викладачами відбулася в Культурно-освітньому центрі університету. Міністр освіти і науки привітав найстаріший навчальний заклад Дніпропетровщини зі 115-річчям, зазначивши, що колектив гірничого впевнено реалізує свій потенціал, зберігає наукові й освітні традиції, високо несе звання дослідницького університету.

Незважаючи на відпустку Сергій Миронович виділив час для спілкування. Найперша мета його приїзду до нашого міста – це майбутні вибори до Верховної Ради. У списку кандидатів він числиться за № 11 блоку Петра Порошенка. Зокрема, відстоює цілісність України, сподівається на подальший розвиток країни, але у новому євроформаті.

У другій частині свого звернення до аудиторії Міністр освіти і науки торкнувся проблеми імплементації Нового Закону України «Про вищу освіту», зазначивши, що він базується на платформі університетської автономії. З цього приводу можна навести кілька основних висловлювань С.М. Квіта: «Реформа вищої освіти – це реформа університетів», «Університет – це вільний простір і взаємна вимогливість».

Далі спілкування з Міністром освіти і науки продовжилося у форматі «Запитання – відповідь». Студенти і викладачі були активними, а Сергій Квіт досить детально і вичерпно відповідав.Окремі цікаві моменти ми подамо на сайті НГУ у наступних інформаціях.

\

Надія Гринько, ІАЦ НГУ

фото Альони Леонович

 та Володимира Корінного 

(відеостудія "Юність" НГУ)

Довідка: Сергій Миронович Квіт — український літературознавець, журналіст, педагог і громадський діяч, президент НУ «Києво-Могилянська академія». Чинний міністр освіти і науки України з 27 лютого 2014. Народився в Ужгороді. 1982 закінчив середню школу № 17 у Львові. У 1983–1985 проходив службу в 29-й окремій спортивній роті Прикарпатського військового округу Збройних сил СРСР. Майстер спорту з фехтування. 2000 — Докторська дисертація з філології на тему: «Дмитро Донцов і „Літературно-Науковий Вістник“ („Вістник“) на тлі розвитку української літератури і журналістики 20-х — 30-х років. Ідеологічні, естетичні та організаційні принципи».

2001 — Доктор філософії (PhD, Український вільний університет, Мюнхен, Німеччина)


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт