Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
03.10.2014

Урочиста посвята в гірники-2014

У Національному гірничому університеті існує чудова традиція – щорічно кращих із кращих студентів Гірничого інституту посвячують у гірники. Це театралізоване дійство завжди сповнене добрих побажань майбутнім фахівцям на непростому життєвому шляху.

Цього року свято подвійне, адже Форум гірників-2014 співпав із 115-річчям від дня заснування Національного гірничого університету.

Урочисту посвяту розпочав ректор НГУ академік НАН України Геннадій Півняк, який побажав студентам гарних перспектив і професійного зростання, досягати своєї мети й бути гідними високого звання гірник.

Професор Есслінгенського університету прикладних наук Ніколаус Нойбергер зазначив, що йому дуже приємно вітати молоде покоління гірників, адже він сам випускник нашого гірничого 1976 року. Професор Нойбергер побажав хлопцям не зупинятися на вже підкорених вершинах.

Проректор з наукової роботи Ройтлінгенського університету Герхард Грюллер відзначив, що це велика честь бути присутнім на такій урочистій церемонії і побажав гірничому процвітання та успіхів.

Музичні привітання звучали від народного вокального ансамблю «Обертон» та чарівних дівчат з вокального ансамблю «Мальви».

І ось урочиста мить! Студенти Гірничого інститут вдягають шахтарські каски, ректор НГУ, академік НАН України Геннадій Півняк посвячує кожного у гірники і через символічну штольню вони йдуть назустріч майбутньому в сфері гірництва! Напевне, для Олександра Єрьоміна, Дмитра Двухіменного, Павла Свириденка, Кирила Кирилова, Антона Харченка, Івана Довгалюка, Ярослава Джамаспішвілі, Юрія Процка та Костянтина Виноградова – це памятні хвилини на все життя.

Вітаємо, зичимо вам миру та світлого майбутнього!

Дарина Бутко, ІАЦ НГУ

Фото Артема Гусака та Володимира Корінного (відеостудія «Юність» НГУ)

До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт