Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

ЕКСПОЗИЦІЯ

Перший розділ експозиції.jpgПерший розділ експозиції розповідає про Катеринославське вище гірниче училище (КВГУ), його кабінети і бібліотеку, про перший випуск спеціалістів, з яких четверо згодом стали професорами alma mater.

Другий розділ музею охоплює період з 1912 р., коли КВГУ було перетворено на Гірничий інститут, і до 1917 р. В цьому розділі подані матеріали засновників перших наукових шкіл О.М.Терпигорєва, М.Й.Лебедєва, П.М.Леонтовського, Я.І.Грдіни, М.М.Федорова та ін.Розділ ВВВ.JPG

Третій розділ – 1920-ті–1930-ті роки: більшовицькі перетворення і новації, “двовладдя” у вузі, скорочення навчання до трьох років, прийом на навчання жінок, введення нових спеціалізацій, часта зміна ректорів-директорів, штучний “розлом” інституту (створення на базі його факультетів нових, підпорядкованих галузевим наркоматам, “втузів”), формування нових наукових шкіл всупереч усьому, жах політичних репресій.

Четвертий розділ – “ДГІ в роки Другої світової війни”.

znaky.jpgП’ятий розділ, найбільший, розповідає про відбудову і подальший розвиток вузу, спортивне і аматорське життя колективу, про його видатних випускників і науковців, про міжнародні зв’язки радянського періоду.

Шостий розділ – це життя вузу в роки незалежності України, зміни і зростання статусу навчального закладу, створення нових його підрозділів, заснування нових традицій. Завершує експозицію виставка подарунків з нагоди 100-річчя та 110-річчя НГУ. 


Назад

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт