Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
03.12.2013

Виставка Алли Бурименко-Журавель в НГУ (ВІДЕО)

У Центрі естетичного розвитку Національного гірничого університету пройшла виставка картин члена спілки художників України (Дніпропетровськ), талановитої художниці Алли Бурименко-Журавель.

IMG_7256.jpg

 Студенти й гості побачили цікаві й неоднозначні роботи, які дихають життям, барвами України. У пам’яті багатьох присутніх вони викликали асоціації з літом, спекою, бабусиним будиночком у селі. Як зазначила пані Алла, її роботи мають життєві прототипи. У безіменному селі під Дніпропетровськом вона черпала натхнення для пейзажів. Але в її творчості зустрічаються й морські, бердянські мотиви, де художниця працювала викладачем.

Та найбільше обговорення викликав портрет «Ненька», де зображена мати Алли Анатоліївни. За словами авторки, вона малювала так, як звикла уявляти образ матері – на картині присутні хустка, глечик, вишиванка. Полотно ніби дихає любов’ю, енергією.

Присутні студенти цікавились, чи важко писати картини, скільки це займає часу, а також подякували за можливість поринути у світ мистецтва, у літні легкі пейзажі.

Алла Анатоліївна підкреслила, що саме студентська аудиторія ставить цікаві нетипові запитання. Вона розповіла, що кожен художник переживає еволюцію свої х робіт, поглядів, тому дуже цікаво дивитись на картини у розрізі часу. І зазначила, що колись у неї був період абстрактної творчості, а зараз є бажання наблизитись до чогось реалістичного, того, що знаходить відповідь у серці.

Музичним доповненням виставки стали чарівні пісні у виконанні лаборанта кафедри філософії Тетяни Аксютенко.

Привітати художницю завітали не лише представники кафедри філософії – завідувач кафедрою професор Юлія Шабанова; доценти Валерій Жижченко, Наталія Тарасова, асистент Денис Жадяєв, але й еліта художнього світу – директор Дніпропетровського художнього музею Володимр Кулічихін, голова Дніпропетровської спілки художників Василь Мірошниченко.

Захоплюючий світ мистецтва – поруч, варто лише подивитись.


Дарина Бутко, ІАЦ НГУ


До списку

© 2006-2019 Інформація про сайт