Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
31.08.2018

Вітаємо з нагородами працівників НТУ «Дніпровська політехніка»


Нагороди від Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
За вагомий особистий внесок у підготовку спеціалістів для народного господарства та з нагоди відзначення професійного свята Дня шахтаря нагородили працівників НТУ «Дніпровська політехніка»:
Нагрудним знаком «Шахтарська слава» І ступеня
Сердюк Володимир Петрович – доцент кафедри підземної розробки родовищ;

Нагрудним знаком «Шахтарська слава» ІІ ступеня
Шевченко Сергій Вікторович – завідувач кафедри загальної та структурної геології; 

Нагрудним знаком «Шахтарська слава» ІІІ ступеня
Коровяк Євгеній Анатолійович – доцент кафедри транспортних систем і технологій;
Нікітенко Ігор Святославович – доцент кафедри загальної та структурної геології;
Терещук Роман Миколайович – доцент кафедри будівництва, геотехніки і геомеханіки.

Нагородження працівників НТУ «Дніпровська політехніка» за наказом ректора
За значний особистий внесок в справу навчання та виховання студентів, вагомі результати, що були отримані впродовж навчального року, високу відповідальність та постійне підвищення професійного рівня, підготовку навчально-матеріальної бази до нового 2018–2019 навчального року нагороджуються: 

«Срібною медаллю»
1. Бубель Віктор Генріхович – начальник військово-мобілізаційного відділу
2. Бубліков Андрій Вікторович – доцент каф. АКС
3. Герасименко Тетяна Володимирівна – доцент
4. Клімкіна Ірина Іванівна – доцент 
5. Корсунський Георгій Якович – професор
6. Курінний Володимир Павлович – професор 
7. Коміссаров Юрій Олексійович – старший викладач
8. Кострюков Сергій Володимирович – доцент 
9. Лень Валентин Валентинович – професор 
10. Мартиненко Андрій Анатолійович – старший викладач 
11. Місяць Ірина Григорівна – зав. лабораторії навчального відділу
12. Первий Геннадій Леонідович – завідувач каф. 
13. Папаїка Юрій Анатолійович – доцент
14. Письменкова Тетяна Олександрівна – доцент
15. Палєхова Людмила Львівна – доцент 
16. Павличенко Артем Володимирович – завідувач каф.
17. Сливна Олена Василівна – доцент 
18. Трифонова Олена Василівна – професор каф. 
19. Шерстюк Євгенія Анатоліївна – асистент.

Медаллю Терпигорєва О.М.
1. Казачковський Микола Миколайович – завідувач каф. 
2. Собко Борис Юхимович – завідувач каф. 

Медаллю Динника О.М.
1. Слєсарєв Володимир Вікторович – завідувач каф.

Медаллю Писаржевського Л.В.
1. Свєткіна Олена Юріївна – завідувач каф. 
2. Панченко Валерій Васильович – професор каф.

Медаллю «За відданість університету»
1. Алексєєв Михайло Олександрович – декан факультету ФІТ
2. Введенська Тетяна Юріївна – завідувач каф.
3. Іванов Олексій Борисович – декана факультету ЕТФ
4. Ігнатьєва Світлана Євгеніївна – завідувач каф. 
5. Поперечна Нелля Василівна – доцент каф. 

Медаллю «За заслуги»
1. Шашенко Олександр Миколайович – проректор з міжнародних зв’язків.

Медаллю «Знак вдячності»
1. Гапєєв Сергій Миколайович – завідувач каф.
2. Роєнко Анатолій Миколайович – професора-сумісника 
3. Шабанова Юлія Олександрівна – завідувач каф.
4. Лабза Олександр Олексійович – начальник відділу кадрів. 




Фото відеостудії «Юність»

До списку

© 2006-2018 Інформація про сайт