Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Головний корпус

Національний гірничий університет має розвинуту інфраструктуру, що включає інститути, факультети, кафедри, структурні підрозділи, науково-освітні та міжнародні культурно-освітні центри. Інфраструктура є тією платформою, яка забезпечує необхідні умови для стабільної та керованої діяльності навчального закладу в цілому.

Навчально-дослідницька інфраструктура університету включає десять навчальних корпусів і є добре розвинутою – лише одна кафедра військової підготовки має більше 30 спеціалізованих лабораторій та класів, вогневе містечко, гаражний комплекс та стройовий плац.

Соціальна інфраструктура університету представлена шістьма гуртожитками, бібліотекою, спортивним комплексом, актовим залом, комплексом закладів громадського харчування, студентським санаторіем-профілакторієм, спортивно-оздоровчою базою «Гірник».

Активно розширюється наукова та ІТ-інфраструктура шляхом створення спеціалізованих лабораторій, оновленням та поповненням обладнання комп’ютерних класів та запровадженням нових технологій в усі сфери діяльності навчального закладу.


© 2006-2019 Інформація про сайт