Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Концерт "Птахи" - майстра японської медитативної флейты cякухаті UnRyuu ( Володимир Лазуткін)  
8MTgQH_3ltk.jpg
      

7 листопада 2015 о 17:00
#Дніпропетровськ #ОмШанті

На концерті звучатимуть медитативні твори.

Флейта cякухаті в руках майстра здатна створювати неймовірну, космичну музику. Тягучі звуки змушують забути про все на світі в буквальному розумінні, відсторонитися від метушні, зануритися в самосполглядання.
Під час концертів ми пригощаємо завареним чаєм.

Про музиканта
«Моє ім'я Володимир, буддійське Un Ryuu, і я практикую гру на бамбуковій флейті cякухаті, так я звичайно розпочинаю своє знайомство з новою для мене людиною. Практика гри на cякухаті — більше 14 років. Мій Вчитель — Ejun Iechika, монах школи Ріндзай. Маю від нього дозвіл на право навчання і викладання по класу шакухачі , п'єс Хонкьоку. (Хонкьоку — буквально в перекладі з японської „головні мелодії“). Репертуар медитативних п'єс, тих самих, які виконують монахи в храмах в Zen буддизмі, з метою досягнення Саторі, або Просвітлення).»

Про чарівний інструмент 
● Шакухачі (shakuhachi,сякухаті) — продольна бамбукова флейта, яка прийшла в Японію з Китаю більш 13 століть тому. Справжні майстри гри на сякухаті здатні відтворювати звуки природи: шум вітру, кипіння води в казанку під час чайних церемоній, співи птахів — не випадково цю флейту називають флейтой-дзэн.
● Чарівний тембр, давні мелодії, пройнятість Комусо. «Монахи Порожнечі», хоча і грали велику кількість часу, не вважали себе музиками. Бамбукова флейта cякухаті була для них не просто музичним інструментом, а религійним інструментом, засобом досягнення «Саторі» — просвітлення і духовного пробудження. Діяльність, яка виглядала як звичайна гра на флейті, була насправді ще одним способом медитації в дзен-буддизмі, що реалізується за допомогою виконанння спеціальних езотеричних творів, які у сукупності зараз мають назву Хонкьоку.

Un Ryuu (Володимир Лазуткін) за допомогою флейти cякухаті створює неймовірно тонкий і тремтливий світ звуків. Коли Ви відвідаєте цей концерт, Ви зрозумїєте, чому саме цей інтсрумент вважається медитативним поводирем до просвітлення.

Дякуємо за репост

ВАРТІСТЬ квитка:
150 грн - /передоплата до 6 литопада, включно/
200 грн /в день концерту/

АДРЕСА ПРОВЕДЕННЯ:
Україна, Дніпропетровськ, вул. Короленка, 1, 3 поверх 

З ПИТАНЬ реєстрації:
+38 (097) 788-20-27
+38 (099) 788-20-27
skype: rudnatalya
або в ПП http://vk.com/rud_natalya

 




НАВІЩО ВИВЧАТИ ЯПОНСЬКУ МОВУ?

З кожним роком збільшується необхідність у вивченні японської мови, оскільки поглиблюються відносини між нашими країнами. До цього часу її викладання здійснювалось лише у декількох навчальних закладах. Наші курси призначені для широкого кола людей, які цікавляться Японією та яким необхідно оволодіти японською мовою у професійних цілях.

Діяльність Українсько-Японського Центру НГУ в організації викладання японської мови полягає у проведенні мовних курсів, а також у популяризації вивчення японської мови та культури в Україні.

Навчання проводиться із залученням як місцевих, так і японських викладачів. Японськими експертами розроблена учбова програма, яка відповідає таким рівням:

- початковий рівень;

- рівень для тих, хто продовжує вивчати мову;

- середньо-високий рівень;

- високий рівень.

2.jpgx_cf74af67.jpg

ЩО ТАКЕ УКРАЇНСЬКО-ЯПОНСЬКИЙ ЦЕНТР?

УЯЦ НГУ здійснює свою діяльність за наступними напрямками:

- організація курсів із вивчення японської мови;

- запрошення до співпраці японських експертів, які будуть сприяти реалізації місцевих проектів та програм;

- створення та забезпечення діяльності бібліотеки японської літератури (відео та аудіо матеріали);

- організація курсів та майстер-класів із вивчення ікебани, японської каліграфіїчайної церемонії;

- проведення виставок у галузі освіти, науки та культури за участю японських партнерів;

- організація бізнес-семінарів та семінарів із проблем співпраці з діловими та культурними японськими партнерами.

Курси з японських мистецтв

Для бажаючих докладніше познайомитися із культурою та національними традиціями Японії у Центрі проводяться заняття із старовинних мистецтв Країни висхідного сонця:

Чайна церемонія

Ікебана

Каліграфія

Орігамі

z_ddbbc8a2.jpgz_157221d5.jpg

Заняття з чайного дійства відбуваються в унікальної традиційної японської кімнаті, яка була презентована УЯЦ НГУ японськими партнерами з нагоди відкриття Центру. Слухачі отримають комплект навчально-методичніх матеріалів для вивчення мови та мають право тимчасово користуватися обладнанням та посудом Центру для вивчення курсів ікебани, каліграфії або чайної церемонії.


Правила навчання і внутрішнього розпорядку

Кожен слухач курсів зобов’язаний дотримуватися правил відвідування курсів і внутрішнього розпорядку, які діють в Українсько-Японському Центрі. Просимо Вас приходити на заняття вчасно та вимикати під час занять мобільні телефони.

Чекаємо на Вас в Украінсько-Японському Центрі НГУ - осередку японської культури в Дніпропетровську! 

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт