Dnipro University of Technology — Compliance with the Time

До уваги вступників, які бажають вступати у 2018 році на навчання за ступенем магістра на спеціальності 051 «Економіка», 081 «Право» на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки):

1. Прийом заяв для складання додаткових фахових випробувань здійснюється приймальною комісією Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» з 14 травня до 16 години 30.05.2018 року в кімнаті 20 четвертого навчального корпусу за графіком.

2. Додатковий фаховий екзамен відбудеться 31.05.2018 року. Початок екзамену о 10:00 годині.

Приймальна комісія


До уваги вступників,

 які бажають вступати на навчання за ступенем магістра у 2018 році 

за спеціальностями 051 «Економіка» та 081 «Право»

I. Реєстрація для складання вступних випробувань здійснюється приймальною комісією Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» з 14.05.2018 року до 18 години 05.06.2018 року (за графіком, кімната 20 четвертого навчального корпусу).

II. Для здійснення процедури реєстрації та формування екзаменаційного листка вступник надає наступну інформацію:

1) Прізвище, ім’я, по батькові вступника;

2) число, місяць і рік народження вступника;

3) тип, серія (за наявності) та номер документа, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація вступника;

4) реєстраційний номер облікової картки платника податків вступника (за наявності);

5) номер(и) контактного(их) телефону(ів) вступника;

6) дані документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) або дані довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома в 2018 році, виданої за місцем навчання, - для осіб, які завершують навчання у рік проведення вступних випробувань;

7) іноземна мова, з якої особа бажає складати єдиний вступний іспит (англійська мова, або німецька мова, або французька мова, або іспанська мова);

8) інформація про блоки єдиного фахового вступного випробування, які особа бажає скласти;

9) інформація про необхідність створення особливих умов (код умови) та номер і дата медичного висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о, затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900, «Деякі питання участі у зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2016 року за № 1707/29837, (для осіб з особливими освітніми потребами);

10) інформація про населений пункт, у якому вступник бажає скласти вступні випробування (вступні випробування можуть проводитися в обласних центрах (крім міст Донецьк та Луганськ), місті Київ, містах Слов’янськ, Маріуполь Донецької області, місті Сєверодонецьк Луганської області).

III. Для оформлення екзаменаційного листка необхідно надати фотокартку для документів (чорно-білу або кольорову) розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника.

IV. Для кожного вступника, який отримав екзаменаційний листок на веб-сайті Українського центру створюється інформаційна сторінка «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом зазначеним у ньому.

Приймальна комісія© 2006-2021 Інформація про сайт