Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
17.04.2014

VIII міжвузівська студентська наукова конференція: «Кримінальне право, кримінологія та кримінальний процес: історія, тенденції, проблеми»

17 квітня о 10:00 в 1/104 кафедра кримінального права та кримінології юридичного факультету (ЮФ) традиційно проводитиме VIII міжвузівську студентську наукову конференцію на тему: «Кримінальне право, кримінологія та кримінальний процес: історія, тенденції, проблеми», яка цього року присвячена 115-річному ювілею одного з найстаріших навчальних закладів України – Національному гірничому університету (НГУ).

На конференцію запрошені студенти провідних вищих навчальних закладів Дніпропетровщини, які готують юристів з різних напрямів діяльності. Свої наукові праці представлять 78 студентів із Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Дніпропетровського гуманітарного університету, Академії митної служби України, Дніпропетровського національного університету ім.. О.Гончара та з інших ВНЗ.

Не викликає сумніву, що нині однією з головних та найбільш актуальних проблем подальшого становлення України як демократичної і правової держави є забезпечення прав і свобод людини і громадянина, в тому числі і кримінальними та кримінально-процесуальними заходами. Тому наукові дослідження та думки учасників конференції з цих питань будуть предметом уважного й плідного обговорення.


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт