Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
08.05.2014

Щорічна науково-практична конференція «Є.П.БЛАВАТСЬКА ТА СУЧАСНІСТЬ» «Сучасне світорозуміння: духовні аспекти культури»

8 травня 2014 року відбудеться щорічна науково-практична конференція «Є.П.БЛАВАТСЬКА ТА СУЧАСНІСТЬ» «Сучасне світорозуміння: духовні аспекти культури»

Протягом 24 років конференція традиційно збирає науковців, філософів, теософів, представників духовних товариств для осмислення питань духовності, що потребують вирішення на підставі сучасної світоглядної парадигми, основою якої є фундаментальне вчення Олени Петрівни Блаватської. 

В цьому році матеріали для участі в конференції надали представники гуманітарних наук України, Бельгії, Німеччини, Америки, Росії.

Міждисциплінарний характер конференції дозволяє консолідувати зусилля науковців гуманітарного напрямку у вирішенні складних питань духовного розвитку людства.

В межах конференції демонструватимуться документальні фільми, присвячені особистості О.П.Блаватської, а також відбудеться концерт вокальної музики сучасних композиторів на вірші А.Ахматової та М.Цвєтаєвої у виконанні лауреата міжнародних конкурсів імені А.Дворжака (Чехія) та імені С.Прокоф’єва (Україна), завідувачки кафедрою сольного співу Дніпропетровської консерваторії імені М.Глінки Оксани Гопки.

Місце проведення:

Національний гірничий університет, 1 корпус, 3 поверх,

Кафедра філософії, Центр естетичного розвитку, ауд. 119.

Регламент конференції

13.00-14.30 - Доповіді

14.30-15.00 - Документальний фільм, присвячений особистості О.П.Блаватської

15.00-16.30 - Доповіді

17.00-18.00 - Концерт вокальної музики сучасних композиторів на вірші А.Ахматової та М.Цвєтаєвої у виконанні лауреата міжнародних конкурсів імені А.Дворжака (Чехія) та імені С.Прокоф’єва (Україна), завідувачки кафедрою сольного співу Дніпропетровської консерваторії імені М.Глінки Оксани Гопки.


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт