Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
06.02.2014

На базі Національного гірничого університету відбудеться бізнес-зустріч «Проблеми координації науки та бізнесу. Можливі шляхи вирішення»

На базі Національного гірничого університету 6 лютого о 14.00 (1/ ауд.102) відбудеться бізнес-зустріч «Проблеми координації науки та бізнесу. Можливі шляхи вирішення» між представниками науки і підприємцями. На ній будуть обговорені питання існуючих напрямків наукових досліджень, що користуються найбільшим попитом у представників бізнес-структур, пошуку спільних інтересів представників науки та підприємництва, а також особливостей впровадження інновацій і технологій на виробничих підприємствах, ролі міської ради у розвитку дослідницького потенціалу наукових шкіл університетів.

З привітальним словом виступлять: ректор Національного гірничого університету академік НАН України Півняк Геннадій Григорович та радник міського голови Мелещик Володимир Адамович. У зустрічі також візьмуть участь заступник директора департаменту промисловості, підприємництва та інвестицій - начальник управління розвитку підприємництва та інвестицій Дніпропетровської міської ради Шевченко Микола Іванович, проректор з наукової роботи НГУ Бешта Олександр Степанович, представники великих підприємств, комерційних, проектних організацій, малого та середнього бізнесу, наукових колективів, співробітники НГУ, розробники актуальних інноваційних проектів.


До списку

© 2006-2021 Інформація про сайт