Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
06.09.2021

Літня школа «Еко-майнінг – розробка інтегрованої докторської програми з питань сталого розвитку гірничих регіонів» у Дніпровській політехніці

З 6 до 10 вересня 2021 року в НТУ «Дніпровська політехніка» проводиться літня школа в межах міжнародного освітнього проєкту за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) «Еко-майнінг – розробка інтегрованої докторської програми з питань сталого розвитку гірничих регіонів» (01.01.2019 – 31.12.2022). Спільно з ТУ «Фрайберзька гірнича академія» (Німеччина).

Порядок денний – лекційна та практична підготовки аспірантів і магістрів НТУ «ДП» з провідних університетів України та Європи.

У межах літньої школи відбудуться онлайн презентації та доповіді провідних фахівців в галузі відповідального гірництва та відновлення порушених земель, екологічних технологій та стратегічних екологічної оцінки. 

10 вересня (п’ятниця) в межах літньої школи пройде тематичний семінар «Інноваційні технології в гірництві та рекультивація».

Координатори: від НТУ «ДП» – доц. І.І. Клімкіна, проф. О.С. Ковров; від ТУ «ФГА» – проф. Герман Хайльмайєр, проф. Карстен Дребенштедт.

Форма проведення заходу – очно-дистанційна, на кафедрі екології та технологій захисту навколишнього середовища НТУ «Дніпровська політехніка» та онлайн з ТУ «ФГА».


Взяти участь в заходах літньої школи можна за посиланням

Conference ID: 957 4620 1542
Access code: 244550


До списку

© 2006-2022 Інформація про сайт