Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
22.07.2021

Відкритий онлайн-курс "Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах"

Агенти змін, викладачі, завідувачі кафедр, гаранти програм, керівники ЗВО – словом, усі, кого цікавить якість викладання! До вашої уваги особливий онлайн курс - "Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах". Він створений у ході проєкту «Зміцнення викладацької майстерності в Україні» в межах програми «Східного партнерства» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Цей курс ― результат співпраці експертів з України та Німеччини, викладачів і співробітників ГО «Вище», Саксонського центру викладання та навчання у вищій школі (HDS) (Німеччина) і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. В ньому представлені різні погляди на підвищення якості викладання, оновлення освітніх програм, управління змінами та лідерство в університеті.

Після успішного завершення курсу слухачі зможуть:

• поглянути по-новому на роль викладача в забезпеченні якості освіти;

• використовувати методи зворотного дизайну для створення силабусу курсу;

• планувати та впроваджувати ефективні зміни на різних рівнях: рівні окремих курсів, освітньої програми та ЗВО в цілому;

• дізнатися більше про роль гаранта програми;

• обирати різні проєкти, що підтримують розвиток викладачів у ЗВО.

Цей курс допоможе викладачам, агентам змін, завідувачам кафедр, гарантам програм і керівництву університетів знайти ефективні шляхи стимулювання та підтримки якісного викладання на рівні освітніх компонент (окремих курсів), освітньої програми й університету в цілому.

Детальніше про курс та лекторів: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAQA+TOMU101+2020_T3/about Реєстрація на платформі та проходження курсу безкоштовні!

Сподіваємося на Вашу зацікавленість!

курси.jpg


До списку

© 2006-2022 Інформація про сайт