Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
20.11.2020

Міжнародний проєкт підвищення кваліфікації «Rekultivierung und Kreislaufwirtschaft» (RUK)

У межах програми DAAD «Розширення співпраці з громадянським суспільством в країнах Східного партнерства» науковці НТУ «Дніпровська політехніка» (НТУ «ДП») та ТУ «Фрайберзька гірнича академія» (ТУ «ФГА») продовжують спільно працювати над міжнародним проєктом підвищення кваліфікації «Управління рекультивацією та переробкою» RUK (Rekultivierung und Kreislaufwirtschaft. Проєкт фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини.



У листопаді та грудні 2020 року заплановано проведення серії онлайн-семінарів «Green Mining» з рекультивації гірничих ландшафтів, охорони навколишнього середовища та циклічної економіки під керівництвом одного з партнерів проєкту. Онлайн-семінари транслюватимуться з перекладом на німецьку, українську та російську мови. Згодом записи трансляцій будуть передані партнерам по проєкту для їх навчальних цілей.

Цієї п’ятниці, 20 листопада, пройде онлайн-семінар на тему «Рекультивація» під керівництвом НТУ «Дніпровська політехніка». 
Початок о 10.00
Експерти з Німеччини, України та країн східної Європи поділяться своїм досвідом, напрацюваннями в межах розв'язання проблем рекультивації земель та охорони навколишнього середовища з учасниками інших країн.

Зареєструватися на онлайн-семінар можна на сторінці:                                                                                                                   https://tu-freiberg.de/Rekultivierung-Kreislaufwirtschaft-Umweltschutz 
або за електронною адресоюoepr@mabb.tu-freiberg.de

Програма онлайн-семінару підвищення кваліфікації
тема "Рекультивація"

Час програми зазначено в Берлінському часовому поясі!
Дніпро +1 година

«Завдяки суворим екологічним вимогам у Німеччині та в Європейському Союзі, а також значному досвіду в галузі науки і техніки в гірничодобувній промисловості, відновленні гірничих робіт і реструктуризації гірничодобувних регіонів, Фрайберзька гірнича академія має глибокі знання в області екологічно-стійкого видобутку мінеральної сировини», – пояснює керівник проєкту, професор ТУ «ФГА» Карстен Дребенштедт, мотивацію поділитися своїм досвідом з колегами та іншими зацікавленими учасниками семінарів.


До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт